Červenec 2011

Zase já..nebo ty.?

29. července 2011 v 19:44 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Ahoj..Myslela jsem si, že když tu nebudu dojde vám, že byste mohli napsat nějaký ten komentář. Ono, když člověk vidí ty komentáře, tak i rychleji přidává, protože je nadšený z toho, že to někoho zajímá..Tak lidi prosím..

V době svojí nepřítomnosti tady jsem se začala trošku učit jazyky zase..jakožto angličtinu a němčinu..=/ Zrovna odvařená z toho nejsem, ale co nadělám..

Ted' během tohoto týdne mám v plánu sem přidat spoustu nových kapitol, tak aspon' k nějaké napište komentář..děkuju..=)

První krůčky..

25. července 2011 v 20:23 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Zdravím Vás..
Tak jsem tvořila..taky uklízela atd. a začala jsem konečně něco dělat se vzhledem tohohle blogu. Zatím není úplně všechno hotovo, ale aspon' něco už jsem udělala. Mojí prioritou bude Menu, Rozcestníky, Zápatí a dodání povídek a knih.
Mimochosem tady ta postavička mě uchvátila. Sice chvíli trvalo, než jsem ji správně nakombinovala, ale povedlo se..;)
Budu ráda, když přibudou nějaké komentáře k povídkám..moc jich není..

Vím, že sem přidávám zatím ty co už někteří z vás četli (..tzn. ty ze starého blogu) ale i tak by mě nějaký ten smajlík nebo něco opravdu potěšil.

} Povídky (Sepsané mnou)

25. července 2011 v 10:52 | Admin(ka) - Mizuru Kia
UPOZORNĚNÍ: Zde uvedené povídky jsou z mojí hlavy, proto vás důrazně žádám, abyste ty moje výmysly nekopírovaly..!! To samé platí i pro bannery a jiné grafické doplnění k povídkám..!!


> Název: DRUHÁ POLOVINA (..proroctví..) #1
> Hlavní hrdinka: ?
> Počet kapitol: ??
> Stav: Píšu..

> Odkaz: x.o.x.o.

> Název: DNES VYBÍRÁM JÁ..
> Hlavní hrdinka: Mimi Jacket
> Počet kapitol: ??
> Stav: Rozepsaná

> Odkaz: x.o.x.o.


> Název: POUTA ANDĚLŮ
> Hlavní hrdinka: Amy Reef
> Počet kapitol: ??
> Stav: Připravuji

> Odkaz: x.o.x.o.

> Název: ZVLÁŠTNÍ A PŘITOM OSUDOVÁ..
> Hlavní hrdinka: Lilien Yeasová
> Počet kapitol: ??
> Stav: Rozepsaná

> Odkaz: x.o.x.o.

> Název: DĚDIČKY TŘÍ TRŮNŮ
> Hlavní hrdinky: Amber, Lucy, Charlotte
> Počet kapitol: ??
> Stav: Rozepsaná

> Odkaz: x.o.x.o.

> Název: BEZMOCNÁ I.
> Série: (Trilogie, příběh první) Tajemství Provinilých
> Hlavní hrdinka: Melissa
> Počet kapitol: ??
> Stav: Rozepsaná

> Odkaz: x.o.x.o.
...

PROLOG /ZVLÁŠTNÍ A PŘITOM OSUDOVÁ..

25. července 2011 v 10:17 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  ZVLÁŠTNÍ A PŘITOM OSUDOVÁ..

+ Jsem Lilien Yaesová, ale všichni mi už od mala říkají En. Bydlím s mámou a třemi bratry ve starém stavení, ve městečku jménem Gotten. Stavení je velké, ale my zatím bydlíme jen v části přízemí. Chodím se svým bráchou Ianem do 9.A. Je mi čtrnáct a zanedlouho mi bude patnáct. Což znamená, že konečně dostanu občanku. Né, že by to znamenalo bůh ví co, ale každý krůček k dospělosti se počítá. Nevypadám, jako kažná normální holka, a proto se tady se mnou až na pár vyjímek nikdo nebaví. Mám dlouhé, světlé vlasy a zvláštně do modra oči. Mám hubenou postavu. Tady v okolí mám jen jednu kamarádku, El. Celým jménem je Alice Myonová.

KAPITOLA 2. /DĚDIČKY TŘÍ TRŮNŮ

24. července 2011 v 21:08 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  DĚDIČKY TŘÍ TRŮNŮ


POHLED CHARLOTTE
+ Jsou to tři dny co jsem oslavila svoje patnácté narozeniny. Je 19.srpna a co nevidět skončí prázdniny a já nastoupím na střední školu.
+ Dneska v noci se mi zdál divný sen. Byl to ten samí co se mi zdá už tři dny, vlastně od mých patnáctých narozenin.

KAPITOLA 1. /DĚDIČKY TŘÍ TRŮNŮ

24. července 2011 v 14:57 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  DĚDIČKY TŘÍ TRŮNŮ

POHLED CHARLOTTE
+ Jsem Charlotte. Narodila jsem se 16.srpna 1994 a až donedávna jsem žila s rodiči ve Spojených státech, v Bridgeportu. Bridgeport je hlavní město ve státě Connecticut. A to byl také důvod proč jsme se odstěhovali.

KAPITOLA 2. /DNES VYBÍRÁM JÁ..

24. července 2011 v 13:08 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  DNES VYBÍRÁM JÁ..

+ Zaparkovala jsem v podzemních garážích obchodního centra, vzala si kabelku, zamkla auto a vydala se nahoru do obchodní pasáže. Oproti venku tu bylo krásné teplo. Na to, že je konec srpna je tady příšerná zima. To byl taky nápad stěhovat se někam kde je pořád zima a prší. Ano, uhodli jste, nechala jsem se inspirovat Twilight ságou a přestěhovala jsem se z rušného New Yorku sem, do zapadlého městečka jménem Forks. a můžu vás ubezpečit, že při natáčení toho filmu museli mít všuchni na sobě aspon' kožich!! Ne žádné teplé zimy jak tam ukazovali na plátně, ale krutej severák neustálej déšt co mrzne jakmile dopadne na zem..šílenost. No aspon' mě sem nepřijede někdo hned tak hledat.

Spousta filmů, zábavy a práce..

23. července 2011 v 22:39 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Dobrou noc. Tedy né, že bych vás posílala spát, jen sem chtěla být zdvořilá. Novinky dnešního dne? Hm..
Uklízela sem si pokoj a přerovnala jsem si celou skřín', abych tam měla místo na nový hadříky co sem si koupila. Ale to je vám asi fuk, vás spíš zajímá, že jsem udělala nový bannery k povídkám a přidala staro-nový kapitoly, taky jsem pridala nový knížky ke stažení, jako např. Mercy Thompson všech 5 dílů.
K tomu sem stihla ještě doma pracovat..chacha domácí práce..=/ A v neposlední řadě shlídnout pár filmů a seriálů..Taky přečíst knihu..No ještě sem ji nepřidala do seznamu, to udělám asi až zítra, dneska už jsem vyřízená a půjdu spát..


KAPITOLA 1. /DNES VYBÍRÁM JÁ..

23. července 2011 v 18:13 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  DNES VYBÍRÁM JÁ..

+ Je ráno 30.srpna, takže poslední den prázdnin. Mimochodem, už jen představa zítřejšího ranního vstávání mě ničí. Dnes ještě ne. Je zhruba jedenáct dopoledne a já se hrabu z postele. Moje první cesta vede do koupelny.

PROLOG /DĚDIČKY TŘÍ TRŮNŮ

23. července 2011 v 15:55 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  DĚDIČKY TŘÍ TRŮNŮ


+ Celé to začalo v říjnu 1994, kdy se Nikol seznámila s Edmundem. Oba si spolu rozuměli, a tak se jednoho dne, kdy měla zrovna Nikol narozeniny stal z občasných schůzek a procházek vztah. Všechno jim přálo, společně jim bylo fajn.

PROLOG /DNES VYBÍRÁM JÁ..

23. července 2011 v 13:36 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  DNES VYBÍRÁM JÁ..

+ Jsem Mimi Jacket a pro kámoše z branže Mj (Em Džej).Pochopte nemůžu hned vyzvonit každýmu svý jméno, aby mi pak vyvraždil z pomsty příbuzný.

PROLOG /BEZMOCNÁ (TP)

23. července 2011 v 9:06 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  BEZMOCNÁ I. (Tajemství Provinilých)

+ Tento příběh je o dívce jménem Melissa. Dívce, která je dcerou vlivné dámy v podsvětí a obyčejného podnikatele. Jejím problémem je nyní dospívání a k němu patří i kluci.

S úsměvem..=)

21. července 2011 v 20:57 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Ahoj lidičky..Tak jsem trochu mákla ted' večer, abych Vám vynahradila to, že jsem byla celej den na nákupech a mám spoustu nových věcí (hlavně oblečení). Udělala jsem bannery k prvním pár povídkám + takový ty stítky do článku (viz ten obrázek v levo).
Taky se přiznávám, že jsem zbytek času koukala na nový díly TEEN WOLF..<3 protože je to docela dobrej seriál a jestli chcete dám sem odkazy ke stáhnutí (je to teda s titulkama), takže kdyžtak napište a já to sem hodim. Taky jsem byla dneska v knihovně. Vrátila jsem přečtený knížky a nějaký si půjčila, ovšem docela mě sklamalo, že ty co sem chtěla měl zrovna někdo pujčený..=(
Jinak není novýho asi nic.
Už se pomalu snažím dávat do kupy ty povídky, ale zatím žádná sláva..A bohužel mi dneska došlo, že se budu muset začít připravovat na návrat do školy..=/ Nemyslete si, že sem šprt nebo tak, ale co nevidět je srpen, já jdu do nemocnice a pak než se naděju je škola..A u nás na škole to není zrovna procházka růžovou zahradou..
Jo a chtěla jsem se zeptat, hrozně ráda mixuju oblečení a dopln'ky a nejspíš sem budu dávat ukázky kompletů, tak jestli byste pak někdo nechtěl abych vám udělala návrch kompletu outfitu...No nic..když tak se ozvite..;)
A taky vám musím říct, že sem si dneska pořídila krásný..opravdu nádherný gothic triko a sukni k tomu..nádhera..i pásek sem si tam vyhlídla..ale byl malej a věčí neměli..='(


Doufám, že se Vám líbí stejně jako mě..=)
Jinak tohle bude něco jako trilogie...;)

Volume..MAX..!!

20. července 2011 v 13:39 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Zdravím Vás. Chtěla bych Vás tady konečně přivítat. Blog je, jak jste si už určitě všimli v trošinku dezolátním stavu, a to hlavně proto, že ho mám teprve dva dny, a taky proto, že, když už něco dělám...tak pořádně a ne, že to tady přehltím nesmyslnejma článkama o ničem =! a kusovkama bez zdroje atd. však víte co myslím..=P
Už nějakou dobu se věnuju psaní povídek a chtěla bych psát i tady. Mám dost materiálů, ale ještě to nemám moc v kupě. =/ Četla jsem totiž staré povídky a musím vám říct, že některé věci jsou tam vážně šíleně vymyšlené a tak trochu navazují vzdušnou čarou, ale taky jsem se u nich docela nasmála. Takže jsem se rozhodla, že na ně kouknu pěkně zblízka, co bude potřeba poupravím a začnu je zveřejn'ovat..=) Přece jen jsou tu lidi který ty moje výmysly četli a já jsem jim za to moc vděčná..=)
Takže když to zrekapituluju, tak jsem tím chtěla říct, že se ted' vrhnu na staré povídky + se pokusím o nějaké nové a jinak blog se bude rozjíždět trochu pomaleji než ste zvyklí..přece jen není to to jediné co dělám..;)

Nový začátek, aneb žijme přítomností

18. července 2011 v 11:42 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník

Každé ráno, když se probouzíme se před námi rozevírá nový den. Nikdo, opravdu nikdo nám nemůže s jistotou říct, jestli bude tento den pro nás dobrý nebo ne. Ale co je hlavní, řídíme ho my! My sami určujeme (do jisté míry) jaký dnešek bude.
Sice si můžeme říci, že počínaje dneškem začneme znovu, úplně od začátku, ale nebud'me bláhoví, vždyt' na náš každodenní život se váže tolik stereotipních věcí které se dají jen těžko změnit..Zrovná já jsem člověk, který ač by moc chtěl se nedokáže od minulosti úplně odpoutat. Mým prvním krokem a zároven' novým začátkem je tento blog.