KAPITOLA 1. /DNES VYBÍRÁM JÁ..

23. července 2011 v 18:13 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  DNES VYBÍRÁM JÁ..

+ Je ráno 30.srpna, takže poslední den prázdnin. Mimochodem, už jen představa zítřejšího ranního vstávání mě ničí. Dnes ještě ne. Je zhruba jedenáct dopoledne a já se hrabu z postele. Moje první cesta vede do koupelny.


+ Provedu ranní hygienu a v mysli už přemítám, co jsem na dnešek naplánovala. Tak můj seznam: 1. Navštívit pár obchodů a koupit věci do školy (Ano, ano, vím nechávám vše na poslední chvíli.)
2. Pak oběd v obchod'áku, kde si musím koupit nějaké nové oblečení a pád dopn'ků včetně laků na nehty. (Nějak mi vyschly.)
3. Zastavit se u kadeřnice, aby udělala něco s mojí hlavou.
4. Doma si pak nalakovat nehty.
5. Trochu si zaběhat a zaposilovat.
6.Nakonec si dát dlouhou vanu.
Zbytek dne už by měl být relax.
+ Vyjdu z koupelny jen ve spodním prádle a jdu rovnou do svojí šatny. Uprostřed místnosti jsem se zastavila a začala dumat nad tím, co si obléknu. Pochopte, že mám jen značkové věci (Vím co si ted' myslíte, ale řekla jsem si, že když už jsme měla dětství na ho*no tak, že si aspon' dospělost užiju se vším všudy. A díky "odstran'ování" určitých lidí si to mohu dovolit.), a je těžké vybrat něco, aby to vypadalo obyčejně. Ale když jdu do obchod'áku, kde mě nikdo nezná, tak to snad vadit nebude. Jen se děsím toho až budu vymýšlet věci na zítřek do školy.
+ Nakonec jsem po 10 minutách přemýšlení dala do kupy černo-bílí komplet s fialovým svetrem.
+ Všechno jsem to na sebe navlékla a ještě se skočila do koupelny jemně nalíčit. Z vlasů jsem udělala nedbalí drdol a vyrazila směr obchodní centrum.
+ Teda, vydala, spíš jela směr obchodní centrum. Mám krásné auto - Audi Q5 Hybrid Quattro - úspornejší SUV.Je to můj miláček.
 


Komentáře

1 Shanie | Web | 30. října 2011 v 16:27 | Reagovat

Zajímavé ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama