KAPITOLA 2. /DNES VYBÍRÁM JÁ..

24. července 2011 v 13:08 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  DNES VYBÍRÁM JÁ..

+ Zaparkovala jsem v podzemních garážích obchodního centra, vzala si kabelku, zamkla auto a vydala se nahoru do obchodní pasáže. Oproti venku tu bylo krásné teplo. Na to, že je konec srpna je tady příšerná zima. To byl taky nápad stěhovat se někam kde je pořád zima a prší. Ano, uhodli jste, nechala jsem se inspirovat Twilight ságou a přestěhovala jsem se z rušného New Yorku sem, do zapadlého městečka jménem Forks. a můžu vás ubezpečit, že při natáčení toho filmu museli mít všuchni na sobě aspon' kožich!! Ne žádné teplé zimy jak tam ukazovali na plátně, ale krutej severák neustálej déšt co mrzne jakmile dopadne na zem..šílenost. No aspon' mě sem nepřijede někdo hned tak hledat.
+ Na vysokou školu jezdím druhým rokem do Seattlu. Chtěla bych být jednou učitelka. Vím, že je těžké si představit prvotřídní vražedkyni jako učitelku, ale aspoň se o to pokuste.
+ Bohužel začátek roku na této škole je 1. září, a ne až 4. listopadu, jako na jiných vysokých školách. Ale co nadělám. A ted' už zpět k mému počínání.
+ Vyjela jsem eskalátorem nahoru a kvůli teplu si rozepla kabát. Prvním bodem dnešního programu bylo nakoupení věcí do školy, takže jsem zamířila do nejbližšího papírnictví. Nakoupila jsem si A4 sešity, hlavně linkované a dva 100 listové velké bloky. Zvýrazňovače, sadu 5 propisek, tužku, gumu a ořezávátko. Potom pravítko, takové malé jenom 15cm. Všechno jsem to zamázla kartou a vydala se dál. Hlad jsem zatím neměla, tak jsem procházela obchod'ákem a rozhlížela se, kde bych si mohla koupit něco, co potřebuju.
+ Zaujal mě značkový obchod, jehož značka mi pranic neříkala. DAKINE. No, rozhodla jsem se to prozkoumat, a rozhodně jsem nelitovala. Vybrala jsem si tam pouzdro, tašku do školy, k ní ladící peněženku, obal na notebook a nakonec jsem si vybrala kabelku. Všechno jsem zase platila kartou a celkem mě udivila cena v přepočtu necelých 5000Kč, což je, řekla bych, na značkové věci málo. Ale víc už jsem to neřešila. Nechala jsem si to všechno dát do tašek a ověšená jako vánoční stromeček jsem se vydala zpět k autu, abych tam všechny ty věci dala.
+ Jakmile jsem to všechno naložila do auta, tak jsem si řekla, že další nákupy můžou počkat. A vydala jsem se zpět nahoru hledat nějaké občerstvení.
 


Komentáře

1 Sakura Haruno | Web | 27. srpna 2011 v 22:23 | Reagovat

len tak Ďalej super začiatok a naozaj vidno máš v tom talent :))

2 Shanie | Web | 30. října 2011 v 16:28 | Reagovat

[1]: jj souhlasím :) Pěkné!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama