PROLOG /BEZMOCNÁ (TP)

23. července 2011 v 9:06 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  BEZMOCNÁ I. (Tajemství Provinilých)

+ Tento příběh je o dívce jménem Melissa. Dívce, která je dcerou vlivné dámy v podsvětí a obyčejného podnikatele. Jejím problémem je nyní dospívání a k němu patří i kluci.
+ Melissa je velmi hodná a milá dívka. Je stydlivá a krásná. Žádný kluk v podsvětí na ni zatím neměl odvahu promluvit. Postavení její matky ji totiž zahrnuje poctou patřit do hlavní rodiny. Je tedy něco jako princezna a každý k ní chová
obrovskou úctu. A na povrchu? Nejspíš se každý bojí odmítnutí, nebo jim přijde až moc stydlivá.
+ A samotná tato POCTA být členem hlavní rodiny je pro ni spíše překážkou, jedinou útěchou pro ni je, že to platí jen pro podsvětí, i když v reálném světě nic takového není a taky z něj není bůh ví jak nadšená. Všudy přítomná stráž je pro Melissu svazující. Nikam nemůže sama, nikdo kromě pár vyvolených na ni nesmí ani promluvit. A ona se tak ani nesnaží o nějakou konverzaci. Tak přesně takto se k ní chovají v podsvětí, jako k PANÍ.
+ Melisse bude za měsíc šestnáct což znamená, že se bude muset z reálného světa nadobro přestěhovat do podsvětí. Ne, že by jí to nějak moc vadilo. V reálném světě byla průměrná blond'atá studentka s přiblblým tátou podnikatelem. A vlastně ji samotnou spolužáci považovali za divnou. Z podsvětí byla totiž zvyklá na mlčení a navázat rozhovor se spolužáky bylo téměř nemožné, když už si o vás udělali svůj vlastní obrázek.
 


Komentáře

1 ..::GirL WiTh SmiLe =):.. | Web | 1. srpna 2011 v 17:45 | Reagovat

toto vyzera na zaujimavý pribeh ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama