PROLOG /DĚDIČKY TŘÍ TRŮNŮ

23. července 2011 v 15:55 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  DĚDIČKY TŘÍ TRŮNŮ


+ Celé to začalo v říjnu 1994, kdy se Nikol seznámila s Edmundem. Oba si spolu rozuměli, a tak se jednoho dne, kdy měla zrovna Nikol narozeniny stal z občasných schůzek a procházek vztah. Všechno jim přálo, společně jim bylo fajn.

+ 1.prosince, v den Edmundových narozenin se spolu poprvé milovali. Díky této noci se o devět měsíců později Nikol narodila trojčata. Oba byli št'astní ze svých dcer. Ale jejich štěstí netrvalo věčně. Vlastně trvalo jen několik, málo měsíců.
+ V listopadu přišla pohroma. Pohroma v podobě těch nejvyšších z magického světa. Nikol věděla, že to jednou přijít muselo. Že její láska a následné početí jejich dcer jí neprojde bez trestu.
+ Stařešinové přišli vykonat to, o čem již bylo rozhodnuto. Zabít smrtelníka, Nikol a jejich dcery, které mají magickou moc. Svět magie musí vědět, že chyby nejsou povoleny, a tak se za ně platí krutá dan'. Ale to Nikol nehodlala připustit. Snažila se je zachránit. Ale marně.
+ Napřed jí před očima zabili jejího milého, když se ho snažila zachránit zasáhla ji část smrtelné energie. Ona věděla, že umře, ale za žádnou cenu nehodlala dovolit smrt svých dcer.
+ Z posledních sil potlačila jejich moc, podle které by je mohli starší najít, a přenesla je někam pryč. Sama kvůli nedostatku sil nevěděla kam je poslala, ale doufala, že je někdo najde a postará se o ně..
+ A měla pravdu, dívenky zabalené v dečkách našla na ulici jedna stará paní. Vzala je domů a zavolala policii. Když přijela policie, vyslechla ženu. S tím, že jim žena řekla, že je našla opuštěné na ulici, zabalené jen do teplých deček a po matce či nějaké jiné osobě ani vidu ani slechu, policie zavolala sociální pracovnice a odjela.
+ Když se všechno vyřídilo, skončili dívenky v dětském domově. To bylo naposled, co byly všechny spolu. A bohužel pro ně, si to ani nepamatovali, protože byli příliš maličké.
+ Během dvou týdnů se každé našli adoptivní rodiče, a tak skončila každá na jiném konci Severní Ameriky. A Charlotte později až v Evropě.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama