PROLOG /DNES VYBÍRÁM JÁ..

23. července 2011 v 13:36 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  DNES VYBÍRÁM JÁ..

+ Jsem Mimi Jacket a pro kámoše z branže Mj (Em Džej).Pochopte nemůžu hned vyzvonit každýmu svý jméno, aby mi pak vyvraždil z pomsty příbuzný.
+ Je mi sotva dvacet (mimochodem vypadám na osmnáct) a protože mě mý rodiče nechtěli, tak jsem od tří let vystřídala už pěknou řádku děcáků a past'áků. Ted' jsem na vlastních nohách a už jsem jedna z nejhledanějších vražedkyn' vůbec a zároven' jedno z největších tajemství vlády. A víte v čem je veškerá sranda.? V tom, že málokdo ví, jak vypadám a kdo vlastně jsem.
+ Vláda na mě posílá svoje čmuchavý uklízeče (no prostě chlapy co mě voddělají bez dalších keců okolo) už pěknou řádku měsíců, no ok..přiznávám už nejmín' tři roky, protože se jí nelíbí, že jí vraždím "potřebný a vlivný" lidi.
+ Žiju tak říkajíc dvojí život. Chodím na vysokou, platím účty, jsem prakticky neviditelná a bezvýznamná, takže relativně jako každý normální občan. Ale opak je pravdou. Jakmile zapípá SMSka je z neoblíbené nuly prvnotřídní zabiják.
* Na vysvětlení: Mám padělaný doklady samozřejmě, takže i když je mi teprv 19, na občance mám 22 let. Protože jinak by nebylo možný spousta věcí..;)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama