KAPITOLA 1. /BEZMOCNÁ (TP)

1. srpna 2011 v 7:41 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  BEZMOCNÁ I. (Tajemství Provinilých)

+ Jak už asi víte jsem Melissa. Dcera čarodějnice Grous, která nyní vládne celému podsvětí a později mám vládu převzít já. Tedy později, spíš za měsíc. Pokud tedy ovšem složím speciální, prověřovací zkoušku.
+ Za měsíc tedy nadobro opustím reálný svět. Což znamená, že už nikdy neuvidím tátu. Lidé o něj sice říkají, že je divný. Ale pro mě je to prostě príma táta a mám ho ráda takového jaký je.


+ Je ráno šestnáctého května a já vstávám do školy. Čeká mě další nudný den mezi mými vrstevníky, kteří mě bud' ignorují nebo mě pomlouvají.
+ Díky tátovy máme dost peněz. A tak je moje šatní skřín' celkem obsáhlá. Nedávno byl na služební cestě v Itálii a dovezl mi spousty bot. Dneska jsem se rozhodla pro něco lehčího, přece jen je venku teplo. Vybrala jsem tohle.
+ Je to lehký a celkem stylový. Bohu díky za moji obrovskou šatnu a velký výběr všeho co holka v mém věku potřebuje.
+ Oblékla jsem se a udělala jsem si ledabylí cop a trochu se namalovala. Pak jsem do kabelky sbalila klíče od domu, i-pod, taštičku se šmínky, peněženku a dva sešity. Jsem celkem ráda, že si učení nemusím tahat každý den domů, a pak zase zpátky. Je to kvůli naší nové ředitelce, která upřednostn'uje skřín'ky na učebnice.
+ Pak jsem všechno popadla a hrnula se ze dveří svého pokoje jako velká voda. A přitom jsem vrazila do svého staršího bratra.

Peter (bráška): Mel dávej bacha holka. Někdo by mohl přijít k úrazu,tak zpomal. Škola ti neuteče.
Já: Ehm..jo dík bráško..=) a dobré ráno.
Peter: Jojo..Tak jdi už.

+ Můj bráška je jeden z mála vyvolených, kteří na mě údajně můžou promluvit. Ale samozřejmě o tom nemá ani ponětí. V naší rodině se tohle tajemství o podsvětí a také post vůdkyně dědí z matky na dceru, popřípadě z babičky na vnučku. Muži o našem druhém životě nemají ani ponětí. Babička, když byla tedy ještě naživu. Říkala, že jsou to nějaká pradávná pravidla, která nesmí ani jedna členka naší rodiny prozradit. Ale to už jsem zase někde jinde =)
+ Vydala jsem se rovnou do vstupní haly, kde jsem objala tat'ku, rozloučila se. A šla do školy.
+ K mé smůle nemám auto. Řidičák ano, ale auto ne. Táta už mi ho chtěl koupit dávno, ale mamka měla pořád něco proti. Takže to i táta po pár týdnech vzdal a já chodím všude pěšky.
+ V půli cesty do školy jsem si uvědomila, že nemám klíče od skřín'ky. A to jsem vám o našem ''školním skřín'kovým systému'' tolik povídala..=D
+ Otočila jsem se na patě a nechtíc drbla do důchodkyně, která šla po kraji chodníku. Samozřejmě hned halekala něco o mým mládí a o neuctě ke starším. Já jen zamumlala promin'te a pelášila domů.
+ Rozrazila jsem vstupní dveře a bez toho, abych si zula boty jsem vyběhla do svého pokoje v patře. Jako vždycky tam byl hroznej nepořádek. Na úklid máme sice služky, ale já výslovně řekla, že si budu uklízet sama. No a ted' to mám. V tomhle bordelu mi bude trvat hodiny než je najdu..=(
+ Koukla jsem pod postel, do tašek, na okno. Prohrabala jsem kupičku oblečení na židli, prolezla zásuvky v psacím stole. A nic. Žuchla jsem do sedu na postel a v duchu si nadávala, jak můžu žít v takovým bordelu. Pak mě to napadlo. Vystřelila jsem na nohy a sprintovala do koupelny. No ano. Byly tam. Vyvalovali se na poličce vedle ručníků. Sebrala jsem je a v pokoji koukla na budík. Stálo tam 7:55. Tak to sem v pytli.

 


Komentáře

1 ..::GirL WiTh SmiLe =):.. | Web | 1. srpna 2011 v 17:56 | Reagovat

Začína to celkom sľubne =)..
a o neschopnosti nájsť niečo dôležité viem svoje :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama