KAPITOLA 1. /POUTA ANDĚLŮ

31. srpna 2011 v 16:04 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  POUTA ANDĚLŮ

2.srpna (ráno)
+ Ahoj..Jmenuji se Amy Reef [Ríf].Bydlím se svými rodiči a svým starším bráchou.Bydlíme na okraji jednoho docela velkého města, kam jsme se přistěhovali asi před čtrnácti dny.Přestěhovali jsme se hlavně kvůli tomu, že předešlí byt byl hrozně malý.A máma si vždycky přála mít aspon' malou zahrádku.A taky tu nedaleko žije strejda Bob.

+ Tohle všechno sepisuju hlavně proto, abych se z toho všeho nezbláznila.Aspon', že jsme se nestěhovali během roku.To by bylo horší.


+ Tak, abych vás trochu seznámila se situací a hlavně mou rodinou.Jak už jsem řekla mám staršího bráchu.Troye.Je fajn.Většinu času se dá se říct ignorujeme, ale když dojde na věc a jsou nějaké problémy, nebo si prostě jen chcem večer pokecat, tak se chová jako opravdickej starší brácha.Můžu mu říct cokoli.A mám ho hrozně moc ráda.
Na naší minulé škole to bylo tak, že nikdo nevěděl, že jsme sourozenci.Já jsem po otci Reef(ová) a brácha po mámě Rock.Do školy jsme spolu nejezdili.A ani se k sobě před spolužáky nijak zvlášt' nehlásili.Jak říkám, máme se rádi a rozumíme si, ale každý rád žijeme svůj život.A rodiče nás v tom nechávají, protože neděláme problémy.Do školy ke mě chodí táta a za Troyem máma.

+ Ted' rodiče.Máma..je hodně přes elektroniku a kuchyn' jí říká pramálo.Pracuje jako ..něco jako opravář PC.Prostě, když máte nějaký problém s PC, tak jí zavoláte a ona vám to opraví, přeinstaluje, nahraje vám tam nové programy a bůhví co všechno ještě..
Máma si nechala, jak už jste si všimli své dívčí příjmení.Alex Rock.Krásné jméno a k mámě se hodí.Mamka má hnědé vlasy, které si barví na blond s černým melířem.Krásné, velké, modré oči.Oválný, hubený obličej, a tak celkově má hezkou postavu.Vždycky jsem jí ji záviděla.Né, že bych nebyla hezká, svým způsobem jsem, ale na mámu nemám.Ona i když jí táhne pomalu na 38 vypadá pořád jako dvacítka.Achjo..ta závist..
+ Táta, Daniel Reef je obchodník každým coulem.Prodával auta v jedné poměrně velké firmě.Ale ted' když jsme se odstěhovali si bude muset najít jiného zaměstnavatele.
Oproti mámě je táta v kuchyni jako doma a i s elektronikou to umí celkem sluštně, i když né tak, jako máma.

+ Babička s dědou ( z tátovy strany) už jsou bohužel po smrti.A druhá babička žije s dědou někde v horách.Popravdě je nechápu, jsou stař-..no prostě už mají věk a určitě je všechno bolí, ale oni stejně pořád žijou v horách.Neuvěřitelný.Už jsem je taky dlouho neviděla..naposled když mi bylo sotva pět.A z toho si fakt moc nepamatuju..

+ Pak je tu strejda Bob, mámin bratr.Jak jsem řekla žije nedaleko.Maká tu jako mistr na stavbě.Myslím, že nějakého hotelu či co..Je to milej chlap.Je s ním sranda.Je mu ted' nejspíš něco kolem třicítky.Podle toho co jsem slyšela od mámy, to je blond'ák se stejně modrýma očima jako má ona.Je vysoký, a ted' už nějakou dobu bez přítelkyně.

+ A ted' zase něco o mě.Jsem černovláska, ale jako máma se přebarvuju na blond.I když spodek si nechávám podbarvovat tmavě hnědou.Oči mám takové modro šedé.Měřím shruba 170 cm.No víc vám toho o sobě ted' asi neřeknu..

+ Asi jsem vám řekla to nejpodstatnější.Tedy spíš napsala.A ted' jdu do kuchyně na snídani.Mám hrozný hlad..:P
 


Komentáře

1 Ifča | Web | 31. srpna 2011 v 16:07 | Reagovat

Jéé děkuju to tele potěšilo :D a to je náhoda, že se to povede..ted den sem fotila víc fotek, a na ostatních se neusmívám ;-)

2 Hannele 花 | Web | 31. srpna 2011 v 16:51 | Reagovat

jsem zvědavá, jak to bude pokračovat :))

3 ..::GirL WiTh SmiLe =):.. | Web | 31. srpna 2011 v 18:25 | Reagovat

Jááj..presne to sa sa ťa minule chcela spýtať :D..že či nespriatelíš :D..len som na to potom akosi pozabudla..*skleroza* :D Jasné, že rada spriatelim..:D..Ja už ťa vlastne aj beriem ako Affs :D Takže v pohode..♥ ^ ^
a moja ruka je konečne oslobodená..parádny pocit :D..už len čakám, kedy sa vonku ochladi..na moju smolu :D

jéé..nový pribeh?..:)..ďalší, ktorý budem čítať..^ ^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama