Velký úklid..

22. srpna 2011 v 11:34 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
- Hi Guys..Po 4 dnech jsem se v sobotu vrátila z nemocnice. A musím konstatovat, že to tam nebylo, až tak strašný (teda, když pominete smrad dezinfekce a bílí pláště) ve čtvrtek se tam vyměninily pacošky (11letá za 18letou) a já měla o zábavu postaráno..

- Dvakrát jsem měla na postely tu super cedulku NEJÍ..xD Takže luxus..Škrti..a pak, že ve zdravotnictví se na pacoších nešetří..=D No každopádně sme tam se Silvou (spolutrpitelka, jak to nazvala..=D ) úspěšně vorvanily celý ty dny a až na tu občasnou nudu a ranní stlaní postelí to bylo docela v klidu..

- A nesnáším magnetickou rezonanci..!! Je to sice balální vyšetření, ale já ho prostě nesníším..

PS: Silvi držím palce..;) Snad ti to dobře dopadne..


+ Jinak včera, čili v neděli jsem byla s naší t'uklo rodinkou navštívit babičku v Poděbradech..což je od nás zhruba 2 a půl hodiny cesty vlakem..Čekala jsem, že to zas dopadne příšerně...ale kupodivu to bylo celkem v pohodě..dokonce jsem di to užila..

+ Byli jsme se projet parníkem..a jeli jsme přes zdymadlo..což jsem jela poprvý v životě..Taky jsem si koupila korálky bílí na krk..=D Šak víte něčím ty rodiče nakrknou musím..xD Ale za celej den jsem spořádala tolik sladkýho, že když jsem dneska vylezla na váhu tak jsem se divila, že vážim pořád stejně..=))

+ No co vám budu povídat samozřejmě sme byli v cukrárně a já si u takováho docela hezkýho číšníka vydyndala ledovou tříšt', kterou normálně nedělají..tak mi ju protekčně zařídil..=D ..Já se usmívala jak sluníčkol tatík voči jak tenisáky..xD

+ Supr den..ale ty hodiny ve vlaku..to byl děs..i když jsem si cestou tam četla a cestou zpátky jsem napřed pospávala a pak vykláněla hlavu z okna..ale stejně to byl děs..

- A dneska jsem se zbudila zas brzo..jako obvykle..=/ ..a už od rána uklízím..=))
 


Komentáře

1 lemon-ade | Web | 22. srpna 2011 v 12:22 | Reagovat

Ahoj!Koukneš se mi prosím na blog a na první článek?A shlédneš to video co tam mám? Prosíím!Chci podpořit Broxe!A pomoct mu najít si opravdový fanoušky.Má svůj první videoklip,tak se kdyžtak koukni.Ale nenutím tě,ale je to pro dobrou věc.
Kdyžtak ti moc děkuju.
A měj se hezky,promiň za reklamu.

2 Lousie Jones | Web | 22. srpna 2011 v 15:00 | Reagovat

jsem ráda, že ti to dobře dopadlo,)

není zaco:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama