KAPITOLA 3. /DNES VYBÍRÁM JÁ..

17. září 2011 v 21:26 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  DNES VYBÍRÁM JÁ..

+ Vyjela jsem do druhého podlaží, kde jsem viděla nějaké stánky s občerstvením.A nestačila jsem koukat.Člověk by čekal, že v takovémhle městě zas tak rušno nebude, ale opak byl pravdou.Kolem stánků s jídlem se hromadily skupinky lidí a někde byly i čtyřmetrové fronty.Chjo..Povzdychla jsem si a šla si stoupnout do fronty k nejblišímu stánku.
+ Moje čekání nebylo marné. Dočkala jsem se celkem poživatelného oběda ve formě grilovaného kuřecího masa s těstovinami a sýrovou omáčkou a musím říct, že to bylo vážně dobré.


+ Když jsem si dala tenhle provizorní oběd, tak jsem se stavila ještě pro kafe do kelímku a šla obcházet výlohy.Během patnácti minut jsem měla kafe vypito a moje nakupovací šílenství mohlo začít.
+ Vpadla jsem do prvního obchodu co byl nejblíže a okamžitě k sobě zavolala prodavačku s tím, že budu chtít pomoci.Procházela jsem regály, věšáky a police a kousky které se mi líbily podávala prodavačce stojící za mnou.Po asi dvaceti minutách už ji přes tu kupu šatů, třiček, ryflí a všeho možného šactva nebylo skoro ani vidět, tak sem jí oznámila, že jsi to jdu skusit.Vešla jsem do kabinky a ta chudinka si to cupitala za mnou s tou náručí plnou oblečení, položila mi to tam na poličku a vyšla ven.Skusila jsem si všechno, některé věci i vícktát a u některých jsem měnila velikost, jiné se mi nelíbili..Vždy jsem platila kartou a vždy jsem si to nechala odnést až k autu.A přesně takhle jsem prošla ještě asi osm obchodů..Něž jsem měla šactva jak pro 30 lidí na rok..=D
+ Do obchodů z botama jsem nakonec ani nešla, usoudila jsem, že to už by bylo hodně podežřelé, že tady až mooc utracím a navíc už sem byla docela unavená, takže jsem vytáhla z kabelky mobil a vytočila číslo místní kadeřnice, které jsem našla v seznamu..Vzala to a dokonce mi řekla, že mě dnes v devět večer vezme..prý jí vypadl jiný zákazník, tak tam má místo.Souhlasila jsem a zavěsila..
+ Chvíli jsem jen tak chodila kolem výloh, až jsem uviděla nehtové studio.Rozhodnutá jsem byla okamžitě.Zamíříla jsem tam.Za půltíkem tam seděla holka tak mého věku s upravenými nehty a velkýma hnědýma očima. Za malý příplatek mě popošoupla na příčce prijoritních zákazníků, a tak jsem už za půl hodiny seděla v křesílku a nechávala si upravovat nehty.Však víte, abych udělala dobrý dojem a navíc, je hezký mýt upravený nehty, když někoho vraždíte..člověk má pak hezký poslední vzpomínky, ne.?
 


Komentáře

1 Sakura Haruno | Web | 17. září 2011 v 21:45 | Reagovat

supeer pokračkoo :)

2 Sardulinka | 22. října 2011 v 13:38 | Reagovat

Zase skvělé a těším na pokračování

3 Hannele 花 | Web | 27. října 2011 v 21:41 | Reagovat

piš dááál :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama