KAPITOLA 4. /POUTA ANDĚLŮ

22. září 2011 v 7:31 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  POUTA ANDĚLŮ

+ Byly mužské, tedy, spíš klučičí, tak 17 -20 let. Slyšela jsem tři. Ale tak nějak se mi nechtělo zvedat. A taky jsem doufala, že nejdou sem. Ale šli. Najednou jejich hlasy ztichly. Ou jé..asi mě právě zmerčili. Vyšvihla jsem se tak rychle do sedu, že se mi málem zamotala hlava. Jakmile jsem je uviděla, jak stojí na začátku toho..no, asi plácku, a nedůvěřivě si mě prohlížejí, nebyla jsem z toho zrovna na větvi.+ Všichni, když jsem je spočítala, nebyli tři, ale bylo jich pět. Podívala jsem se každému do tváře a na té předposlední se zarazila. Byl to můj brácha. Chvíli trvalo než jsem ovládla svůj výraz z překvapeného na normální, ale povedlo se.
+ Rozešli se ke mně. ''Ehm..ahoj..já jsem Erik.'' představil se jeden a s úsměvem na tváři ke mě napřáhl ruku. Neohrabaně jsem se postavila na nohy a potřásla jí. ''Amy'' řekla jsem prostě. ''Jsi nová?'' ozvala se z toho jejich chumlu otázka. Ani nevím kdo se ptal, ale odpověděla jsem. ''Ehm..jo.'' Z chumlu vystoupil další kluk. Modré oči, vysoký, hezký, a měl delší tmavě hnědé vlasy. ''Já jsem Will.'' a jako ten první kluk ke mně taktéž napřáhl ruku. A já ji opět stiskla. ''Amy.'' Znělo to ode mě spíš jako otázka, než jako konstatování. Uchechtl se: ''Jo to budeš asi ty.'' řekl a pořád mu cukaly koutky.

+ Trochu se kolem mě rozestoupili a postupně se mi představil i Danny (Deny) a Peter (Pítr) a nakonec měl přijít brácha. Podívala jsem se na něj, jestli měníme taktiku a tentokrát budeme oficiálně sourozenci, nebo zůstáváme u stereotypu. On jen nepatrně pokrčil rameny. Takže je to na mě.. No super..

+ Kabelka byla pořád na zemi, s tou jsem si hlavu nedělala. Ale přemýšlela jsem.. No prostě jsem se snažila urychleně rozhodnout.. Dala jsem si ruce do kapsy u své mikiny (s trefným názvem.. NEBUDU DRŽET HUBU) a rozhodla jsem se, že buď na to přijdou sami, nebo mají prostě smůlu. A bráška to nejspíš pochopil taky.

+ A v tom mě to trklo. Mám na ruce svůj a ještě bráchův prstýnek. Sundala jsem si ten jeho (ještě pořád s rukama v kapse) z prstu. Rychle jsem vytáhla pravou ruku (ve které jsem měla prstýnek) z kapsy a hodila mu ho se slovy ''Na..'' Úplně v pohodě ho chytil a prohlédl si ho ''Hm.. Díky..'' a nasadil si ho na prsteníček na pravé ruce.

+ ''Ty ji znáš..?'' zeptal se bráchy Will. ''Jo, dyť ji známe všichni, před chvílí se predstavila..Je to Amy..'' řekl brácha..Will vypadal chvíli zamyšleně, ale pak se asi rozhodl to nechat být a otočil se na mě. ''Ty dáváš každýmu na potkání prstýnky..?'' zeptal se..jako by čekal, že mu taky jeden hodím..Ccc..nafoukanec..=D ''Ne jen těm co mám ráda..'' řekla jsem trochu tajemně. Peter už otvíral pusu, že něco řekne, ale asi si to rozmyslel, protože ji zase zavřel..
 


Komentáře

1 ..::NaTušQa =)::..tvoje crazy SB♥.. ^__^ | Web | 22. září 2011 v 20:00 | Reagovat

pekný diel toto..:)
a tu mikinu by som brala aj ja..presne by na mňa sedela :-D

2 Sardulinka | 22. října 2011 v 13:08 | Reagovat

Tak tohle přečteno. Tahle povídka je pěkná, přehledná a zajímalo by mě, jak se to vyvine. Budu se těšit na další díl

P.S.: Souhlas s prvním komentem - mikinu bych taky brala =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama