KAPITOLA 5. /DNES VYBÍRÁM JÁ..

30. října 2011 v 17:30 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  DNES VYBÍRÁM JÁ..

+ Myslela jsem, že mě teplá vana uvolní a uklidní, ale nestalo se tak. Ten debil mi úplně přeházel můj denní program.
+ Naštvaně jsem plácla rukou do vody, která vystříkla po koupelně a sama vylezla z vany. Z oblékáním jsem se moc nezatěžovala, zatím jsem se zabalila do osušky a šla si udělat do kuchyně něco k jídlu.
+ Po cestě jsem ještě zapla televizi jako kulisu a mohlo se vařit.


+ Áha..takže nemohlo. V lednici už zbyl jen jogurt a půl pizzy. Super Mimi, hlavně že si nakoupíš hadry a zajdeš na nehty. Ale abys zašla do potravin, to tě ani nenapadne. Hmf..nemělo cenu se sama se sebou hádat, zvlášt' když má pravdu. Naštvaně jsem se i se zbytkem pizzy posadila k televizi.
+ V telce dávali horor, takže jsem se pizzou div neudusila jak jsem se u některých scén smála. Je vidět, že lidi co točijou takové filmy mají spoustu fantazie. Některé momenty jsou víc než přehnané a u jiných si říkám jestli tam vůbec jsou..Amatéři, když nevíte jak zabíjet, tak o tom netočte bože..
+ Další film byl nějaký thriler, tak jsem si pustila DVD komedii. Další záchvaty smíchu naplnili můj byteček. Doufám, že si sousedi nebudou stěžovat. Taky by na mě mohly poslat chlapíky se svěrací kazajkou.. Kdyby ti jen věděli..

+ Než jsem se nadála bylo 7, tak jsem vypla televizi a DVD přehrávač a přemístila se do koupelny. Tam jsem si umyla obličej a pak ze sebe sundala už dávno suchou osušku a hodila ji na věšáček. A šla jsem si do šatny vybrat nějaké oblečení, když je to původní špinavé.

+ Dobře, že jsem začala s výběrem tak brzy. Protože mi trvalo skoro 40 minut něco vybrat. A to mi věřte, že moc věcí nemám. Největší problém byl, vybrat něco, abych v tom nezmrzla. Ono ted' večer bude určitě ještě větší zima než dopoledne..Brr..A když už mluvím o oblíkání. Čekala jsem, že tu budou jak v době kamenné, ale oblíkaj se celkem dobře. Ono, přes ty kabáty toho moc nevidíte..=D

+ Nakonec jsem vybrala docela luxusní komplet. Díky bohu, že mám víc než jeden kabát. No jasně málem bych zapoměla, zítra musím vzít ty politý věci do čistírny. Jako jestli si někdo myslel, že budu dostávat kafe z bílích ryflí a kabátu, tak to ani omylem.

+ Už oblečená jsem se skočila do koupelny ještě jemně namalovat, v kuchyni vzít poslední jablko jako večeři a jela jsem autem rovnou ke kadeřnici. A, že sem pěkně šlapala na plyn. Vydět mě policajti, tak je klepne. Holka sotva dvacet se řítí stodevadesát zatáčkama v dešti a jednou rukou jí jablko. No..ehm..jo kleplo by je..=D

+ Ke kadeřnici jsem dorazila s dvouminutovým náskokem. Kadeřnice mě ihned přijala a posadila na křesílko před obrovské zrcadlo a zeptala se mně jak to chci. V první chvíli jsem na ni přes odraz v zrcadle kulila oči, pak jsem zrudla, když mi došlo, že to tak vůbec nemyslela. Blbej blond'ák, za to mlže určitě on. No když jsem se konečně vzpamatovala, tak první co mě napadlo byla červená nebo jasný mahagon, ovšem to by se neslučovalo s mou "nenápadností" , tak jsem ze sebe s povzdechem vypravila "Ofinu na patku, ostříhat na mikádo a blond melír." Kadeřnice na mě zírala a pak se zeptala. Jste si jistá.? Tedy víte máte nádherné hnědé vlasy." Povzdechla jsem si, ani já se těch krásných vlasů nechtěla zbavit, ale už byli moc dlouhé a překáželi mi.Po lopatky je prostě hodně. "Ano." Odpovědela jsem nakonec s jistotou. Popravdě nevím, kde se vzala.

____________________________

Sice u předchozí kapitolky nebylo tolik komentářů,
kolik jsem doufala, ale co už..Mě baví psát,
a proto jsem jedině ráda, když se to někomu líbí..=)

Kdo čtete mé povídky a jste ochotní dát
tuhle ikonku na váš blog budu ráda..=)

 


Komentáře

1 ♥ SB Yokoo-chan ♥ | Web | 30. října 2011 v 17:54 | Reagovat

páni ... líbí se mi ty odkazy :33 je to tak oživený ^^

2 ..::NaTušQa =)::..tvoje crazy SB♥.. ^__^ | Web | 30. října 2011 v 18:45 | Reagovat

ohoho..ja som si pekne prečítala všetky časti..lebo som zistila, že tento pribeh mi ni nehovori..:D..
a dnešná čast aka dlhá..to sa mi lubi..^ ^

[1]: a tiež som zástanca týchto odkazov..:!..je to originálne..♥

3 Hannele 花 | Web | 30. října 2011 v 19:53 | Reagovat

vlasy krásný, ale nemohla bych takové mít, na mě moc krátké. miluju tvoje povídky, ikonka jde hned na blog, piš dál :))

4 Rose | 24. května 2012 v 8:37 | Reagovat

Další :) !!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama