Na zabití..

21. října 2011 v 18:07 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Hi anyone..
Tak, vyskytl se další z mnoha problémů. Během týdne nepíšu články, protže introvská wifi je na pi*u a pořád padá. Ale doma na druhou stranu, se zase musím učit a rodiče blbě snáší, když mě viděj na NBooku..Tak já fakt nevim už...

Ale ted' něco k mým problémům "reálného života". Ve škole je toho čím dál víc, a tím myslím hlavně dohánění toho, kdy sem byla nemocná + toho kdy sem měla v haji ruku..což vám dá dohromady asi měsíc..:( Nejhorší ze všeho je dokopat se k tomu naučit se slovíčka do jazyků a látku do češtiny a dějepisu (tam toho bývá nejvíc).

Aby toho nebylo málo..tak díky tomu, že jsem byla od začátku roku v kuse ve škole jenom jeden týden (tím myslím celej týden), tak je z toho máti úplně na prášky a i s otcem mi doma dělaj dusno..=/ No a v neposlední řadě to moje pošahaný zdraví..=( Od včerejška je mi blbě..=( bolí mě žaludek a zdvracela sem..=/ Takže sem ve ČT ani PÁ nebyla ve škole..

Co víc dodat.? Prostě úžasný..Navíc má tat'ka ted' ten "pracovní" úraz, takže ho budu mít 2 měsíce nasádlenýho doma. Už vidim, jak se ptá co děláš..a za 15 minut a co děláš.? ..A to krytizování čehokoli..od bordelu v pokoji, až po to, že si čtu a nemám rožlí a podobný srance..On si vždy něco najde..
A co vy bobci moji.? Jak vám jde škola.? Co nevidět jsou třídní schůzky..No jo vlastně, ještě sem zapoměla dodat, že si na mě kantoři smlsnou..protože do školy se de jen PO, ÚT a pak až PO..a pak sem v nemocnici..a pak jsou třídní schůzky,,už se vidím jak to úplně zvládám..fakt, že jo..=(


 


Komentáře

1 ..::NaTušQa =)::..tvoje crazy SB♥.. ^__^ | Web | 21. října 2011 v 18:21 | Reagovat

uff..ja mám toho v škole tiež dosť a to som ani nechýbala..:D Blog pozastavujem do buduceho štvrtka..pretože fakt sa sem nedostam..x/.asi ma porazi..:D a budem držať palce..aby si to všetko zvládla :-)

2 Hannele 花 | Web | 22. října 2011 v 12:38 | Reagovat

rodiče jsou někdy na zabití ... a někdy fakt hodně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama