Listopad 2011

Get up..and go.!

30. listopadu 2011 v 13:26 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Každé ráno, den co den se přemlouvám, abych ráno vztala a šla dál..Ovšem dneska to byl teprve nářez..
Mám své dny a trpím premenstruačními problémy..hodně..Takže to dneska stálo za to. Už jsem to začala vzdávat, protože i přetočení v posteli na druhý bok mi dělalo potíže..nakonec jsem se přímo dokopala k tomu, abych si dala sprchu ..(ano, já a voda po ránu..to je nepřectavitelný) Ta mě probrala, a tak trochu jsem se v ní uklidnila, takže jsem na sebe hodila oblečení, namalovala tmavé líčení a pádila jsem do školy..
Kupodivu jsem přežila i tu..Končili jsme 10:45 =D Odpadla nám hodina a zbytek nám přešoupli na zítra..Takže se zítra můžu těšit na dlooouhý den ve škole..=/
Jinak asi nic..akorát mě dneska málem přizabila na intru na WC kachlička..=D Spadla těsně vedle mě.. Noom..Ted' přebírám songy v mobilu..mám ho trochu přeplněnej..=/ A další novinky.? No čtu Hunger games, šílený andílky..co nevidět budu číst Jmenuju se Nikki...Nom a než se naděju budu číst další..přemýšlím, že dám Sukubu, smečku a královnu temnoty do přerušené četby..
Jinak jak ste na tom s nakupováním dárků na vánoce.? Já právě zatím nijak..
Co se týče povídek, jak jsem řekla dokud nebude u poslední kapitoly 5 komentářů, tak další nebude..Řekla bych, že aspon' jednu povídku tu čte víc než 5 lídí a napsat jednoho blbýho smajlíka třeba snad není takový problém ne.?

46/2011 - (14.11. 2011 - 20.11. 2011)

26. listopadu 2011 v 11:52 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Návštěvnost
Pondeli: 8
Utery: 14
Streda: 20
Ctvrtek: 15
Patek: 21
Sobota: 19
Nedele: 19

Celkem: 116

+ Děkujíí...celý dny tady nejsem..a v tohle jsem vážně ani nedoufala..děkuju moc..=) Pokusím se tu být častěji..=)

45/2011 - (7.11. 2011 - 13.11. 2011)

26. listopadu 2011 v 11:43 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Návštěvnost
Pondeli: 19
Utery: 14
Streda: 16
Ctvrtek: 24
Patek: 12
Sobota: 14
Nedele: 11

Celkem: 110

+ Děkují..=) krásná stálá návštěvnost nad 100 lidí..=)

44/2011 - (31.10. 2011 - 6.11. 2011)

26. listopadu 2011 v 11:38 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Návštěvnost
Pondeli: 45
Utery: 21
Streda: 11
Ctvrtek: 11
Patek: 15
Sobota: 25
Nedele: 33

Celkem: 161

- Děkuju moc..=) Jsem ráda, že jsou tu lidi co sem chodí pravidelně..=) moc si toho vážím..=)

#0.018 Komplet

26. listopadu 2011 v 9:46 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Komplety (Sety)


Tenhle komplet je už takový zimní..Měl by být celkově teplejší,,
Je dělán, tak trochu na půl mysli, tak doufám, že i tak se vám bude líbit...=)

Good morning, people..=)

22. listopadu 2011 v 7:50 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
> Dobré ráno..někteří z vás už jsou jistě ve škole..No Mizuru-chan má ještě čas, jde totiž až na 9:05 ..=P
> Zlata moje, asi jste si všimli, že tu ted' zas tak často nejsem..Nebo aspon' nepřidávám tak často články.. Důvodem je lenost..xD Samozřejmě..ale spíš jde o to, že se ze mě stala tak trochu závislačka na Fairy Tail (aktuálně 55.díl)..Takže tím trávím spoustu času..Taky jsem začala hrát The Sims 3 ..Takže to je taky časově náročný..
> Těm bystřejším už asi dochází, že jsem se přestala takřka učit a známky rapidně klesají..Ono, když trávíte čas tak často v nemocnici, tak pak musíte všechno dopisovat a dohánět a mě už to jaksi přestalo bavit..
> Tákže, se musím nějak donutit samu sebe, abych se začala učit..Stal se ze mě totiž šílený závislák na NBooku a nic krom něj nestíhám, nebo pro mě není tak důležitý..No a moje rodiče to samozřejně vytáčí do nepříčetna..
> Nom, takže když to shrnu, tak je tu takový dost omezený provoz ted'..Ale musím se přiznat, že jsem neměla ani inspiraci..Snad si najdu v nejbliší době chvilku, kdy budu mýt inspiraci a trochu to tady oživím článkama..=)

Ou happy..:)

19. listopadu 2011 v 17:03 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Nové zprávy..
Děcka gratulujte mi..po velkém úsilí se mi podařilo rozjet The sims3 v cz jazyce..=)
Řeknu vám..nadlidský úkol todle..=D
Taky vám chci říct, že..aaaha..co, že jsem to chtěla.? No to je fuk.. Nějak ted' nemám inspiraci, ani náladu..Takže nic nepřidám..Jdu koukat na Fairy Tail a hrát the sims..=P

KAPITOLA 4. /ZVLÁŠTNÍ A PŘITOM OSUDOVÁ..

18. listopadu 2011 v 20:32 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  ZVLÁŠTNÍ A PŘITOM OSUDOVÁ..

+ Nasůpěně jsem se otočila na patě a šla spáts myšlenkou že: " Ráno už mi snad bude líp.Možná zjístím, že tohle byl jen hloupý sen.". A nezapoměla jsem aspon' trochu třísknout s dveřma. Pokud to toho malýho syčáka vzbudí, tím líp. Apon' zítra nebudu jediná nevyspaná a protovná v baráku.
+ Omyl.Ráno jsem se probudila a doslova vyskočila z postele. Ovšem moje zraněná noha mi připomněla včerejšek, že to nebyl jen sen. Sedla jsem si na postel a přemýšlela, co se to vlastně za jeden jediný den stalo. Bylo toho prostě moc.
+ Když to shrnu, tak sem se včera ztrapnila před Tomem a málem do něj narazila ,pak ta věc s hodinkami toho neznámého kluka a nakonec Jack.

Memories..

16. listopadu 2011 v 18:51 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Dneska nedělám nic ušlechtilýho ani záslužnýho..prostě relaxuju a distávám se do normálu..zrovna mažu a čtu emaily ve své schránce ..
A řekně, že jsem narazila na emaily, které mi vrátily mé št'astné ale i bolestné vzpomínky.. Kdyby mi někdo před dvěma leyt řekl, že se zamiluju do o 10 let staršího chlapa, který bydlí přes půl republiky..že kvůli němu probrečím nespočet nocí a budu se skládat jako domeček z karet..nevěřila bych..Ted' už však věřím..letos okolo velikonoc to ale skočilo a dost špatně..mnoho lidí si myslela, že jsem jeho ztrátu brala vpohodě, když jsem hov podstatě neznala..ale já byla svým způsobem zoufalá..bylo to to období, kdy se na mě valila jedna katastrofa za druhou a tohle byla poslední kapka..SMRT..jeho smrt..
Když ted' vzpomínám a čtu ty emaily..zjišt'uju jak moc sem ho měla ráda..jak moc sme byli stejní a přitom rozdílní.. A nakonec sme se pohádali..bylo to jako by mi řekl: podívej, já odcházím.." a už se nikdy nevrátil..='( ..

Po páté tento rok..

16. listopadu 2011 v 8:32 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Ahoj..Lidi nebyla jsem tu protože jsem strávila 5 dní v nemocnici na kapačkách..a notebook sem sebou neměla..a upřímně, bylo mi tak blbě, že NBook byl to poslední na co bych myslela..Dneska mě propustili ráno..
Jdu pomaloučku uklízet svůj pokoj, zamco jel tat'ka vyzvednout mamku z Hodonína z lázní..
jinak k nadpisu..po páté tento rok..zname ná to, že po páté tento rok jsem byla v nemocnici..=/
Zatím ahooj..

Myslím, aneb "(v)okno jak vrata".

10. listopadu 2011 v 16:45 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Čaute lidi..Jsem tu dneska opět jen na skok..
Psaní povídek je ted' tak trochu odstaveno na druhou kolej, protože to zabírá hrozně času, kterej ted' vážně není..Takže všem čtenářům se omlouvám..
Dál obíhání SBček se pro mě tento týden stalo viditelně nemožným..Ale jen co bude čas, tak si vaše články přečtu i nazpět..=) Takže SBčka berte tohle období prosím s rezervou..A nemažte si mě..
Dál..mám nové knížky (stažené), ale vypadá to, že se k nim v nejbližší době neprokoušu..Jinak dnešek byl další "best day" a to opravdu hodně ironicky..Včera jsem se do 12 v noci učila dějepis a fyziku..a dneska jako obvykle (v)okno jak vrata..Takže budu ráda, když dostanu za 3..Taky jsem napsala testy a šla jsem na intr, bylo mi šíleně blbě..jakože třeštila mi hlava a bylo mi blbě od žaludku..a zvracet na veřejnosti mi nepříde sexi, takže =D Jistější je jít pryč..Každopádně jsem až doted' spala..Je mi trochu líp, ale žádná sláva..Ostatně v pátek jde tat'ka na třídní schůzky (soukromé) a jsem zvědavá co na něj náš třídní vybalí za srance..
Inak ani nic tak nového není..Zítra píšu další testy..tkže se co nevidět půjdu hezky učit..Mějte se tu..=)

Studying..=/

7. listopadu 2011 v 15:34 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Ahoj..ano čtete dobře..Co s tím nadělám..Nic..
Přišla jsem do školy a nahrnulo se toho na mě tolik, že budu ráda, když to stihnu do vánoc..Néé dělám si srandu..(snad)..
Každopádně jsou toho mraky, tak nečekajte nějakou závratnou aktivitu, taky nejede internet na intru..takže počítám s tím, že se tu do pátku odjevím jen velmi střídmě..Ted' sem napojená na kavárnu od naproti a nevím jak dlouho mi to zase pojede.
Dívala jsem se už taky na email..přišla mi návštěvnost, tentokrát "jen" 161 lidí..lidi mě to
nevadí..Jsem ráda, že sme vůbec někdo zajde, a že se vám tu líbí a jestli je návštěvnost 200, 300 nebo jen 100 už je
drobnost..i když mi vyšší čísla samozřejmě zvedají náladu..=)

Jinak dneska mám opravdu den DB "Debilní Blbec". Rozbil se mi magnetickej náramek, taky taška do školy. Mám oblepenou propisku a pentilku sajrajtem z lepící pásky, protože spolužák se nudil..A v neposlední řadě jsem dostala v hodině němčiny šílenou migrénu. A aby toho nebylo málo, tak nemám na dnešek objednaný žádný objed, takže budu přežívat jen na bagetách a rohlíkách..

Uff..a je to..=)

6. listopadu 2011 v 9:54 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Hi Guys..Docela sem si mákla a upatlala jsem nový design, tak doufám, že se vám bude líbit..Pokud ne, tak je mi to fuk..=D Mě se totiž líbí..Ten předešlej oranžovej byl na mě moc.."živej" ..
Nom..jinak budu ted' dohánět zhruba měsíc zameškanej ve škole, tak tu asi nebudu tak často, tak to omluvte..Ale bude to makačka jak svin'a..
Jinak nevím co říct..Včera jsem koukala na TV na královské líbánky..no hej ok na zasmání dobrý..taky jsem se konečně prohralaba těma dvěma igelitkama plnyma DVD co přinesl tat'ka od..no ani nevim..A našla jsem tam vcelku dobrý kousky..Jakože sice jsem většinu už viděla..ale není divu, když se na většinu filmů dívám hned v pův. znění s titulky..=D
No..a to je prozatím vše přátelé..=D

... WTF.? =D

5. listopadu 2011 v 15:08 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Servus bobci..Od rána nedělám téměř nic..teda dělám, ale v součtu to nic nedá.
Měla bych jít dělat něco do školy, když už tam mám v pondělí jít a zítra na intru budu dělat ho*no..=D ..
Jináč jsem tu tak ležela a abyste neřekli,že se tu flákám, tak sem začala vytvářet nový design, jak už jsem říkala, ten současný mi moc nesedí..Zatím mám záhlaví (což je to hlavní), takže než se naděju měla bych mít i zbytek..
Začala jsem koukat i na pátou sérii Chucka..jakože má zatím jeden díl..=D A zbytek nic no..
Takže já se du věnovat tomu designu..Jooo možná to tady bude vypadat jak po návštěvě atomovky, tak se nelekejte..=)

43/2011 - (24.10. 2011 - 30.10. 2011)

4. listopadu 2011 v 19:59 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Návštěvnost
Pondeli: 19
Utery: 17
Streda: 33
Ctvrtek: 38
Patek: 44
Sobota: 29
Nedele: 27

Celkem: 207

+ Děkuji moc..=)) Je to nádherná návštěvnost..a já si cením toho, že sem chodíte. Přes 200 jsme tu ještě neměli..takže prosím, jen tak dál..=))

Finally back..

4. listopadu 2011 v 17:04 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Ahoj, ahoj..=) Konečně jsem se vrátila z nemocnice. Vím, že jsem tam byla "jenom" týden, ale mě to připadalo jako měsíc. Nebýt toho, že mě strčili na pokoj pro matky s dětmi, kterej sem obývala jen s 15.letou M..Tak by mně kleplo..Hej zase úplně suprová spolubydlící. Krásně sme si popovídali, nasmáli se atd.. Obě nás propustili dnes, ovšem mě až skoro v jednu..Aaaa..málem mě kleplo..
Každopádně můj "stav" se nelepší ani nehorší, takže jásejte, je to dobréé..=))
Každý půlrok mě čeká magnetická rezonance..A bylo mi řečeno, že piercing jazyka není problém..=) Takže baaajo..=)
Já si jdu přečíst komentáře ajdu odpovídat..Jinak nevím jak to se mnou a články dneska bude týden jsem byla odříznutá od reality, takže chápete, že se budu snažit zjístit novinky a tak.. Zatím ahoj..