Leden 2012

2/2012 - 3/2012

31. ledna 2012 v 18:11 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Návštěvnost
2/2012 - (9.1. 2012 - 15.1. 2012)

Pondeli: 20
Utery: 19
Streda: 16
Ctvrtek: 16
Patek: 20
Sobota: 22
Nedele: 13

Celkem: 126

- Dííky..:)3/2012 - (16.1. 2012 - 22.1. 2012)

Pondeli: 14
Utery: 17
Streda: 12
Ctvrtek: 17
Patek: 15
Sobota: 14
Nedele: 18

Celkem: 107

Žiju lidi..a jsem tu s vámi..

31. ledna 2012 v 14:11 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Hi guYs..Dlouho jsem tu nebyla..a omlouvám se..Původně jsem se měla vrátit už v neděli, ale nebyl na blog čas..Vlastně se událo pár důležitých věciček..
Tak zaprvé..holky jásejte..Mám vztah který hodlám brát vážně..
Myslim, ze ho mám dost ráda na to, aby nám to vydrzelo..:) Možná ho i miluju..:) U mě je těžké si to přiznat po tom, oc sem si tolikrat namlatila hubu..
Noo..takže volný čas ted' věnuju jemu..Taky tu máme učení..Totálně se nám změnili učitelé..Takže bude ve škole mazec..
Nevím, jak to ted' bude s blogem..vím určitě, že se a hlavně vás nehodlám vzdát..Jenom vás ted' asi nebudu tak často navštěvovat..ale pokusím se..Mám to tu ráda..jenom..realný svět je reálný svět..
Jdu vymazat ty SB co se nezapsali..a kouknu na návštěvnost a tak..=)

Neaktivita..

18. ledna 2012 v 22:23 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Ahoj..delam komisionální zkoušky ze tří předmětů, takže mě tady až do konce příštího týdne asi neuvidíte..
- Deskriptivní geomentrie
- Stavební materiály
- Matematika

Budu ráda, když to jakž takž dám..takže adie..Omlouvám se za neaktivitu..ale mám toho hodně...po uzavření známek to napravím..;)
Ani na komentáře jsem neodpověděla zatím..je to se mnou špatný..:( SB utřídím závěrečně až se sem vrátím..
Papec vaše Mizuru-chan =*

1/2012 - (2.1. 2012 - 8.1. 2012)

12. ledna 2012 v 21:14 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Návštěvnost
Pondeli: 38
Utery: 36
Streda: 25
Ctvrtek: 31
Patek: 30
Sobota: 35
Nedele: 23

Celkem: 218

Aye..nový rok a už mi děláte radost..=) Tak jsem se té 200 konečně dočkala..Děkuju všem..=) Jsem nadšená..

V jednom kole..aneb čas je stále proti mě..

12. ledna 2012 v 16:15 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Ahojda..Od neděle jsem tu nebyla, tak né, že bych se chtěla nějak zvlášt' omluvit..to opravdu nečekejte..Spíš jsem vám přišla na skok říct, proč jsem tu nebyla..
Aano, všem je to asi jasné..POLOLETÍ..snažím se dohnat známky a psychicky se připravuju na to, až mi zítra profesorka řekne, že budu muset dělat komisionálky kvůli absenci..Uff..Už ted' jsem z toho nervní..
Poskedních pár dní chodím spát docela pozdě..znáte to..do noci sedíte nad knížkama nebo nad výkresy..:/ Děs..
Každopádně..mám v plánu tu být co nejvíc..a pokud se mi to náhodou nepovede, tak vám to vynahradit po pololetí..Ono..čas je proti mě..nic nestíhám..
A když už jsem se tady tak rozkecala...tak znáte ten pocit, když si jdete koupit do obchodu jen jednu věc..a z obchodu odcházíte s plnou taškou.?! ..Já ano..a dost blízce..nechápu jak to dělám..asi se budu muset naučit víc šetřit jinak budu zachvilku na dně..
A bobani..přidala jsem na email pár knížek..ale pořád čekám na knihy od vás..zatím jsem se dočkala padlích andělů 3. a to je tak všechno..Takže prosím posílejte na.: simplygirl@email.cz ; je jedno jaký druh knih to bude..myslím, že každý má rád od každého trochu..;)
A připomínám...nabírájm nové SB a mám kontrolu těch stávajících..!! =)

#0.022 Komplet

8. ledna 2012 v 15:56 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Komplety (Sety)

Mě se to líbí..=) Vím, že většina zvás neholduje podpatkům..
ale tk spon' ta představa, že se v tom někde procházíte..Mmm..
Tak líbí.?

Škola je záhul..

8. ledna 2012 v 14:07 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Škola je záhul..takže zahulíme, ne.? xD
Čauko..
Celý výkend (téměř) jsem strávila zabořená v učení..
Už mám všeho plné zuby, a to je teprve neděle..Nechci se vidět přes týden. Každopádně už mám napsané čtenářské deníky..a zjišt'uji, že sice hodně čtu, ale povinnou četbu na maturitu zanedbávám..Budu se muset polepšit, i když nerada. Nemám ráda četbu na maturitu..Většinou jsou to šíleně nudný a nezajímavý knížky..
Jak jste na tom vy s četbou.? Čtete pravidelně povinnou četbu, nebo na ni kašlete a čtete, tak jako já knížky co se vám líbí.?
A na emailu, mě napadlo, že by nebylo od věci vědět kolik vás tam chodí..Tak si přečtěte pls červeně označený email..díky..=)

#0.021 Komplet

6. ledna 2012 v 22:56 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Komplety (Sety)


+ Vím, že je zima..ale chtěla jsem vybrat něco na to, až bude teplo..=)
Tak co.? Líbí.?

S úsměvem od ucha k uchu..

4. ledna 2012 v 20:37 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
× Čauky brouci moji..Bóže, to zní skoro jak breberky..xD No každopádně jsem se rozhodla i přes nedostatek času napsat malý výkec z dnešního dne..=)
× Ták..hned ze začátku dne se mi povedlo zaspat..a ani mě to nijak neštvalo..No každopádně místo na sedm jsem přišla od školy v půl 8 =D Ale cajk..Sem řekla jen.: "Brý den." A šla si v poho sednout do lavice.. Učitel je..no takový postarší a docela v pohodě..podle mě si ani nepamatuje jakou barvu ponožek si bral ráno z šuplíku..Ale to je fuk..;) Důležitý je, že nezapisuje opozdilce..=)
× Jako další třešinku na dortu mám, že jsem se nechala ostříhat..Ano ano..Zbavila jsem se těch dlouhých vlasů..A ted' mám mikádo střižené na podkovu..A nevěřili byste, ale docela mi to sekne..=* Barva je pořád stejná Střední mahagon..a postupně přecházím k tmavému..=) Ale u té kadeřnice jsme byla už včera..=)
× Taky jsme dneska se spolužajdou letěli ze schodů do třídy..a to bych nebyla já, aby se něco nestalo..No rychtig..Vletěla jsem nějakému borcovi přímo do náruče a šlápla mu na nohu (né, že by si té nohy všim..xD )..A dřív než se zeptáte, tak ne..Nevim jak vipadal..Já neměla čas si ho prohlížet..Ale na ohmat vypadal jako kus chlapa..ani tlusty ani hubeny..=) To víte, když už si to neprohlížím, tak to musím aspon' osahat..xD No pádila jsem na hodinu, aby mě jakožto opozdilce učitelka nevyzkoušela..
× Jinak co se týče mých studijních výsledků..klobouk dolů..Dnes jsem dostala opravenou písemku z deskriptivní geometrie, kterou jsem psala před vánoci..A mám za 2..lidi já mám za 2..A to sme si říkala, že sme to zas dos*ala..No supr..=) Jinak jsme dnes taky dostávali opravené slohové práce..A mám za 2..=* To je 3tí nejlépe hodnocená slohovka ze třídy..=) Takže nálada skvělá..
× Teda, když už jsem u té nálady..Poslední dobou..(asi tak 3 dny xD ) Jsem živá..Vážně..konečně se směju užívám života s
úsměvem..=) Mám ze sebe radost..=P =) Trochu mi to asi bude kazit fakt, že se blíží
pololetí a všichni učitelé se z toho můžou posrat..=/
× Ale hod'me to za hlavu..Známky jsou sice důležité, al enejsou všechno..=) Tak se mějte fajne, zapište se do kontroly SB..A žijte s úsměvem na tváři..=) =* Zbožn'uju vás děcka..

52/2011 - (26.12. 2011 - 1.1. 2012)

3. ledna 2012 v 18:48 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Návštěvnost
Pondeli: 26
Utery: 14
Streda: 35
Ctvrtek: 31
Patek: 19
Sobota: 20
Nedele: 18

Celkem: 163

- Arigatoo..=) Krásně se blížíme ke 200 lidiček za týden..=) Jen tak dál..=)

Všechno jednou skončí..i my

2. ledna 2012 v 12:35 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
× Přeji Vám dobrou chut', jelikož většina z Vás začala právě odbědvat..Jasně, že tu asi těd' nesedíte, ale tak jen tak z principu. Navíc, tohle je můj první výkec v roce 2012..=)
× Dnes..Je 2.1. což ví asi každej, ale jen abych v tom nedělala zmatky. Dneska bude plno práce..Sbalit si věci na intr, umýt schodiště, dorýsovat zbylé výkresy, učit se..a odjet..=/ Ne, že by se mi na intru nelíbilo, to ne. Ale přece jen prázdniny jsem si užívala docela v klidu a návrat do reality bude krutý..Ostatně jako u většiny z nás. Začne ve škole teror. Zkoušení, psaní písemek, někteří budou psát i reparáty a budou přezkušováni..Vid' Mizuru-chan.?! x( No hold trávit čas mimo školu se nevyplácí ani v případě, že jste v nemocnici nebo tak, protože vše se počítá..Cha Cha Cha..(*Dábelský smích*)
× Každopádně i přes to, že tu nebudu v následujících dnech tak často, tak vám slibuju, že se tu vždy aspon' ukážu a odpovím na komentáře..=) A sem tam něco přidám..Doporučuju sledovat FB Skupinu..protože tam budu nejspíš častěji než tady..
× A ted' k hlavní věci..=) Všem byhc vám chtěla popřát, ted' v novém roce všechno nejlepší, hlavně tedy zdraví..vid' Mizuru-chan.?! Taky by se ti hodilo...No dále štestí, toho totiž není nikdy dost a stejně tak i lásku..=) Předpokládám, že řada z vás si dala nějaké novoroční přecevzetí..Tk jaképak to bylo.? Podělíte se se mnou.? Abych pravdu řekla, já jsem si letos žádne oficko přecevzetí nedala..Snad jen vánoční přání "dodělat ročník" by se dalo brát i jako novoroční předsevzetí..ale tk..
× Každopádně jsem ráda za ten půlrok, co mám tenhle blog. Pomohl mi. Pomohli ste mi vy, když jsem byla s náladou na bodu mrazu..a stejně tak jste s ebavili se mnou, když sem byla veselá..Jsem vám za to moc vděčná a doufám, že ty lidičky co jsou tu se mnou už od začátku nestratím..
× Kdybych měla rekapitulovat rok 2011..Našla bych v něm mnoho nezdarů, špatných chvil a útrap, ale nadruhou stranu bez nich by to nebyl život..Poučila jsem se, jindy si pobrečela nebo se prostě tiše trápila..Ovšem pak přišli ty krásné chvilky..a také lepší chvíle..Tak z těch horších..asi magnetická rezonance → JIP → zjištění že mám v hlavě krevní sraženinu..nebo ty měsíce zejména leden a únor, kdy jsem měla nepopsatelný migrény..hlava mi třeštila bylo mi blbě..a přesto jsem se nsažila chodit do školy..Pak tu mám takovou dost zvláštní situaci..když mi doktoři řekli, že "nedoporučují" abych dodělala ročník..doted' se nemůžu roozhodnou jestli to bylo dobře nebo špatně, protože na jednu stranu ted' jsem znova v prváku a musím dělat vše znovu..ale taky mám kolem sebe lepší třídu lidí než loni..=)
A ted' se dostáváme k těm št'astným chvílím..U mě nic netrvá dlouho, obzvlášt' hezké chvíle..Tak např..jsem prožívala hezký chvíle, když jsem se procházela s B. po Brně..bylo to super..pak následovalo to, že sme se políbili a on se mnou pět dní ani nepromluvil a to ani přes net..a abych to neměla tak snadný, tk jsem si uvědomila, že jsem se do něj zakoukala..No krása..Pak tu máme další hezkou chvíli, kdy jsem se mírně opila..To máte tak, já když se napiju, tak vedlejším účinkem je to, že jsem "přítulná"..a to docela dost..No tk jsem se jednou s kamošema cásla (lehce napila),a pak jsem J. líbala, objímala a tak..problém byl ten, že mu to nevadilo a on se nebránil..další den mi přes net řekl, že mi chtěl říct no..kolem a kolem že se do mě zabouchl.. A další v tom, že já nechci J. ale B. ...Ne, ale já zapomenu..doufám, že na konci roku už do něj nebudu zakoukaná..=)

Předpokládám, že se vám to nechtělo číst..a ani se vám nedivím..
Ve stručnosti vám přeji vše nej. do roku 2012..=)