Všechno jednou skončí..i my

2. ledna 2012 v 12:35 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
× Přeji Vám dobrou chut', jelikož většina z Vás začala právě odbědvat..Jasně, že tu asi těd' nesedíte, ale tak jen tak z principu. Navíc, tohle je můj první výkec v roce 2012..=)
× Dnes..Je 2.1. což ví asi každej, ale jen abych v tom nedělala zmatky. Dneska bude plno práce..Sbalit si věci na intr, umýt schodiště, dorýsovat zbylé výkresy, učit se..a odjet..=/ Ne, že by se mi na intru nelíbilo, to ne. Ale přece jen prázdniny jsem si užívala docela v klidu a návrat do reality bude krutý..Ostatně jako u většiny z nás. Začne ve škole teror. Zkoušení, psaní písemek, někteří budou psát i reparáty a budou přezkušováni..Vid' Mizuru-chan.?! x( No hold trávit čas mimo školu se nevyplácí ani v případě, že jste v nemocnici nebo tak, protože vše se počítá..Cha Cha Cha..(*Dábelský smích*)
× Každopádně i přes to, že tu nebudu v následujících dnech tak často, tak vám slibuju, že se tu vždy aspon' ukážu a odpovím na komentáře..=) A sem tam něco přidám..Doporučuju sledovat FB Skupinu..protože tam budu nejspíš častěji než tady..
× A ted' k hlavní věci..=) Všem byhc vám chtěla popřát, ted' v novém roce všechno nejlepší, hlavně tedy zdraví..vid' Mizuru-chan.?! Taky by se ti hodilo...No dále štestí, toho totiž není nikdy dost a stejně tak i lásku..=) Předpokládám, že řada z vás si dala nějaké novoroční přecevzetí..Tk jaképak to bylo.? Podělíte se se mnou.? Abych pravdu řekla, já jsem si letos žádne oficko přecevzetí nedala..Snad jen vánoční přání "dodělat ročník" by se dalo brát i jako novoroční předsevzetí..ale tk..
× Každopádně jsem ráda za ten půlrok, co mám tenhle blog. Pomohl mi. Pomohli ste mi vy, když jsem byla s náladou na bodu mrazu..a stejně tak jste s ebavili se mnou, když sem byla veselá..Jsem vám za to moc vděčná a doufám, že ty lidičky co jsou tu se mnou už od začátku nestratím..
× Kdybych měla rekapitulovat rok 2011..Našla bych v něm mnoho nezdarů, špatných chvil a útrap, ale nadruhou stranu bez nich by to nebyl život..Poučila jsem se, jindy si pobrečela nebo se prostě tiše trápila..Ovšem pak přišli ty krásné chvilky..a také lepší chvíle..Tak z těch horších..asi magnetická rezonance → JIP → zjištění že mám v hlavě krevní sraženinu..nebo ty měsíce zejména leden a únor, kdy jsem měla nepopsatelný migrény..hlava mi třeštila bylo mi blbě..a přesto jsem se nsažila chodit do školy..Pak tu mám takovou dost zvláštní situaci..když mi doktoři řekli, že "nedoporučují" abych dodělala ročník..doted' se nemůžu roozhodnou jestli to bylo dobře nebo špatně, protože na jednu stranu ted' jsem znova v prváku a musím dělat vše znovu..ale taky mám kolem sebe lepší třídu lidí než loni..=)
A ted' se dostáváme k těm št'astným chvílím..U mě nic netrvá dlouho, obzvlášt' hezké chvíle..Tak např..jsem prožívala hezký chvíle, když jsem se procházela s B. po Brně..bylo to super..pak následovalo to, že sme se políbili a on se mnou pět dní ani nepromluvil a to ani přes net..a abych to neměla tak snadný, tk jsem si uvědomila, že jsem se do něj zakoukala..No krása..Pak tu máme další hezkou chvíli, kdy jsem se mírně opila..To máte tak, já když se napiju, tak vedlejším účinkem je to, že jsem "přítulná"..a to docela dost..No tk jsem se jednou s kamošema cásla (lehce napila),a pak jsem J. líbala, objímala a tak..problém byl ten, že mu to nevadilo a on se nebránil..další den mi přes net řekl, že mi chtěl říct no..kolem a kolem že se do mě zabouchl.. A další v tom, že já nechci J. ale B. ...Ne, ale já zapomenu..doufám, že na konci roku už do něj nebudu zakoukaná..=)

Předpokládám, že se vám to nechtělo číst..a ani se vám nedivím..
Ve stručnosti vám přeji vše nej. do roku 2012..=)
 


Komentáře

1 Lena Shiko Taji | Web | 2. ledna 2012 v 12:48 | Reagovat

Bože škola...ústav kam musíme chodit :'(
Na jaké škole jsi,že jsi na intru??Já jsem teď v devítce a už mám rozhodnuto na jaký školy si dám přihlášku a právě na jedný z nich bych musela být na intru...Jaký to tam je??
Jinak ano...vzala jsem si pár předsevzetí a to "Musím se dostat na střední" další "Tento rok zkoncuju s klukama(Samozřejmě kvůli škole)" a "Musím šetřit na Vánoční dárky aby to nedopadlo jako letos" :-D Přeci jen 300kč je na dárky opravdu málo "-.-"

2 Lena Shiko Taji | Web | 2. ledna 2012 v 12:54 | Reagovat

Jednu na gympl do Dobrušky (Asi neznáš) pad další gympl u nás ve městě (V Náchodě) a poslední na veterinu do Hradce Králové a tam bych musela na ten intr...
Ale podle toho co jsem slyšela bych radši na ten gympl než na veterinu.Slyšela jsem totiž,že lidi z gymplu se dostanou mnohem líp na Vysokou veterinu a kdybych šla na veterinu a neudělala vejšku mohla bych dělat tak někde v kravíně :-/

3 Lena Shiko Taji | Web | 2. ledna 2012 v 13:06 | Reagovat

Tak hlavně,že ti to tam vyhovuje :-) Toho se já právě hrzně bojim jestli bych šla nakonec tam,že bych byla na pokoji s nějakejma nánama :-/

4 Lousie Jones | Web | 2. ledna 2012 v 18:40 | Reagovat

Nechci do školy, nemám ráda ty lidi tam.
Tobě taky krásný Nový rok :)
Novoročních předevzetí mám hodně..Možná budou na blogu :)
Mě neztratíš, i kdyby jsi chtěla :D
Hej s těma klukama to bude ok. ,)

5 ČiČi x) | Web | 3. ledna 2012 v 14:30 | Reagovat

Tak jo no všetko naj do roku 2012 prajem :D a no nech sa ti zrovná to s tými chalanmi :D ... je to vždy ťažké ! :D ... a no škola bože bože xD .. už si len pomyslieť že sa tam ide xD Teror !

6 Yuki-chan | Web | 3. ledna 2012 v 18:38 | Reagovat

Och, ja tak nechcem ísť do školy...nespomínaj. :D A s tými chalanmi veľa šťastia ;-)

7 ..::NaTaLy =)::.. ♥ ^ ^ | Web | 3. ledna 2012 v 19:06 | Reagovat

Myslím si, že slovo teror ani zďaleka nevystihuje to, čo nás v tej prekliatej škole čaká :D.. i keď mňa samú lepšie pomenovanie nenapadá :D och..prekliate školstvo..:D samozrejme, budeme vďaka nemu o niečo menej sprostejší..ale keď nám to kradne všetok voľný čas..tak no nenaser sa..:D..
ja som sa v decembri vyhýbala písomkam ako čert svätenej vode..takže ma to teraz všetko pekne krásne čaká x/..
ja som si nedala žiadne novoročné predsavzatia..:D veď aj tak ich nesplním xD..akurat som sa zaprisahala..že budem chodiť ráno z domu skôr..aby som nemusela pravidelne dobiehať na bus.. :D..pretože ja ..aby som prišla skôr?..to je hotová rarita..:D

dúfam, že sa ti bude v roku 2012 dariť..a že budeš na tom po zdravotnej stránke lepšie.. Stojíme pri tebe!..i keď len takto virtuálne..:)..alebo skôr..myslíme na teba..^ ^♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama