Únor 2012

Já chci spát..

24. února 2012 v 16:53 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Čaute děcka..Tak jsem si říkala, že když už u toho NBooku ted' sedím, tak že se vám ozvu..Nebyla sem tady uz dcela dlouho..no asi týden..
Takždopádně..Měla jsem naplánovanej celej víkend něco..a ted'.? Sedim doma a čumim do blba..Ale nebojte já to tak nenecham i kdybych měla jít ven s kamošama jenom..místo abyhc šla s mladym..tak půjdu..I když se mi chce teda haffo spat a boli me cely tělo..
Od neděle sem se pořádně nevyspala..Na intru děvky od vedle dělaj do 12 bordel..nebo se zas bavijou moje spolubydli..takže nice..A ráno mě spolubydlící budijou tím jaký tam dělají brajgl..Jako mě mrdne vazně..
Jinak dneska sme psali testy s matiky a literatury..:/ No uvidiime..
A prave mi psal mladej..takže se loučím děcka, musím se jít nachystat..frciime ven..;) :) Mějte se fajne..

#0.023 Komplet

17. února 2012 v 11:17 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Komplety (Sety)

Nom..když si domyslím punčošky s krajkou a podvazky..
Nom ehm..xD Tak bych to brala všema deseti..=)

Pište jak se vám (ne)líbí..=)

**Pro ty méně chápavé..ta košile patří pod to triko..;)

6/2012 - (6.2. 2012 - 12.2. 2012)

16. února 2012 v 16:57 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Návštěvnost
Pondeli: 18
Utery: 12
Streda: 11
Ctvrtek: 14
Patek: 24
Sobota: 22
Nedele: 14

Celkem: 115

- Děkuju..=)*

Úterý..jako každé jiné..=)

14. února 2012 v 16:45 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Hi peole.. Happy Valentine's day everyone..=)
A pro ty co nejsou zadaní přeji krásné úterý..=)
Dneska se trošku překonám..chci napsat něco o současným průběhu mýho života, a taky bych ráda přidala na blog něco víc..jenom nevím zda zbude čas..
Každopádně..včerejšek stál za to..Děcka ze třídy jeli na hory a my jsme teda (my 4) v jiné třídě a v podstatě se neučíme..No a oni maj taky docela "CRAZY" učitele..Takže sme si včera se spolužačkou skoro cely den kecaly o..no prostě jsme probýrali věci se sexuálním podtextem a aj samotný sex..kluky a tak..No slyšet nás někdo (jakože poslouchat), tak ho klepne..a nebo je pohoršenej do konce života poznamenanej..xD Ale úžasně sme si ten den užily..
Zato dneska..do školy jsem šla na desátou..*ano čtete dobře* spousta jim toho poodpadala..takže jsem šla na desátou a ze školy jsem odcházela v jednu..Ale jelikož spolužačka nebyla ve škole, tak se to hrozně vleklo..navíc od no jsem na intru špatně spím..Tedy abych to upřesnila..nemůžu usnout do jedné ležím v posteli jak leklá ryba..pak vztanu du na WC..pořádně se napiju..nakapu si do nosa..a vemu si prášky na podporu spánku..lehnu..a většinou do 15 minut spím..ovšem dnes ráno ne..trvalo hodinu než jsem po nich usnula..Grr..Ráno mě buděj spolubydlící, jak dělaj rambajz (mě vzbudí cokoli..mám lehký spánek, takže si nepřectavujte že tady mlátijou hlavama o zed' atd)..takže super mno..
Včera jsem dočetla Mercy Thompson #6 (Říční znamení - P.Briggs) a začala jsem pokračovat v četbě Černých drahokamů #3 (Královna Temnouty - A.Bishop) ..Neumím ani vysvětlit ten pocit, když se po tak dlouhé době začtu do knížky a přečtu ji..je to něco krásného..ani jsem si neuvědomila jak moc mi to chybí..=)
Jináč..Valentýna jsem "oslavila" s mladým už v neděli..takže dnešek neprožívám..xD Jinak asi nic zásadního není..

x.o.x.o. Mizuru-chan

I see you..

10. února 2012 v 13:10 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
× Ahoj děcka..Moje myšlenkové pochody jsou trochu rozházené a nejasné, takže se nedivte pokud vám následující slova nebudou dávat smysl. Například bych se chtěla znovu omluvit, že nechodím tak často na blog. Hrozně mě to mrzí, protože to tady mám fakt ráda. Ale abych řekla pravdu nestíhám ted' vůbec nic. Mám nové knížky ve své knihovně i spoustu ebooků, které jsem ještě neměla čas přečíst. Říkala jsem si, že když jsou ted' ty jarní prázdniny, že to všechno doženu, ale nedoženu. Do života se mi přimotal úžasnej kluk a já nemám na nic myšlenky ani čas.
× Na email pořád přidávám nové knížky. Né sice tak často jak bych chtěla, ale snažím se. Tedy je pravda, že já sama ty nové vůbec nečetla ještě. A vypadá to, že ani v nejbližší době nepřečtu. Jediný co zvládám jsou filmy a seriály, protože u těch se nemusí až tak myslet..xD
× Jinak vám všem děkuji za návštěvnost..=)* A lidi, vidíte ty mrazy.? Jako je zima jak prase a nedá se nikam jít, anižbyste nepromrzli na kost. Tak mi teda řeknite kam mám jít s mladým. V kině dávaj kulový, nebo jsem to už všechno viděla..U nás sme furt a ven jít odmítám, protože bych umrzla. Nějaké rady.? Tipy.?
× Pokusím se víc učit, číst atd..Ale myslím, že to nebude tak žhavý..I když..vlastně mladej bude maturovat, takže bude mit méně času..no tak snad se to tu zase rozjede..=)
× Mám další otázečku..co kupujete svým protějškům na valentýna.? Zastáváte názor, že je jedno co..ale zaleží na tom od koho.?

x.o.x.o. Mizuru-chan..

4/2012 - 5/2012

10. února 2012 v 12:32 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Návštěvnost
4/2012 - (23.1. 2012 - 29.1. 2012)

Pondeli: 11
Utery: 14
Streda: 18
Ctvrtek: 11
Patek: 11
Sobota: 19
Nedele: 18

Celkem: 102

5/2012 - (30.1. 2012 - 5.2. 2012)

Pondeli: 11
Utery: 28
Streda: 16
Ctvrtek: 17
Patek: 28
Sobota: 18
Nedele: 17

Celkem: 135

- Děkuji moc..=) Hrozně si toho cením..vím že to tady ted' lehce zanedbávám..a omlouvám se..=)