Duben 2012

Víra a naděje.? Kde žijete..?!

25. dubna 2012 v 17:29 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
× Zdravím všechny..po měsíci jsem se na vás přišla kouknout..Nebudu zapírat, že jste mi chyběli..protože to sakra JO.! =) Bez vás a tohohle blogu, je moje existence, tak nějak neúplná, ale nadruhou stranu, když se jí vzdám, mám čas na jiné věci..Ano ano..samozřejmě nejvíce času mi pořád žerou filmy, seriály a můj mladej..
Už jsme spolu bez pár dnů tři měsíce, a kupodivu nám to docela klape..
× Tenhle titěrný (původně měl takový být xD) článek se v mé hlavince vlastně zrodil díky obrázkům, který jsou v tomhle článku.. Napadali mě věty jako..: "..Připadám si ted' jako Alenka v říší divu..ale i ..Srdce se láme stejně snadno, jako podpatky.."
× Ale uvědomila jsem si, že mi chybí radost, ze psaní povídek..ráda je píšu..Nejsou sice bůhví jak úžasné, ale mě to baví..Problém a časté pausy v psaní byli zapříčiněné hlavně tím, že jsem na internátu..nemůžu se tady na ně soustředit..vžít se do postav a psát..
× Což ale skončí.. Dneska mi rodiče z intru odvezli věci (asi tak před 30 minutama pro ně byli) a od pátku už budu dojíždět.. Takže žádné rušné spolubydlící, večeře v půl 6 a žádné soukromí..ale brzké vztávání a rušné rodina..xD Já vím, zas tak moc sem si nepomohla, ale vy to nevidíte s tím co vím já..Má to své výhody a plusy..=) Doslova nepopsatelně se těším na to, až (říkejme mu ER) odmaturuje v květnu a já ho budu moct mít skoro pořád u sebe..tedy s vyjímkou toho, kdy bude v práci..nebo na brigádě..
× Ted' trochu odbočím od tématu "blog a já" a přejdu zpět k "můj vztah s ER" ..Jsme spolu téměř tři měsíce..kvůli internátu a maturitě se nám to značně zkomplikovalo, ale přežíváme..A já se musím přiznat, že ho miluju..raději bych skočila pod auto místo něj..změnila bych se kvůli němu, kdyby nebylo zbytí.. miluju ho a vypadáto, že i on mě.. Popravdě už jsem ztrácela naději v to, že se ukáže někdo kdo bude mít rád mě, a ne jen moje tělo..(néé že bych byla nějak extra hezká) ....tím myslím..získat, vyspat se s.., odkopnout.. Nevím, kam to dnešní populace spěje..ale do nebe to nebude..xD Já vím, není to směšný promin'te..já jen, že mám pocit, že lidi (kluci) jsou čímdál větší svině..
× K názvu článku.."Víra a naděje.? Kde žijete.?!" Jde o to, že v dnešní době je hrozně těžký zůstat sám sebou..lidi kolem vás vás mění, a vy si toho ani nevšimnete..až když po letech procházíte staré fotky, tak vás to teprve trkne a vy si s hlasitým Uch gecnete na zadek.
Mě se to stalo..Nedávno jsem procházela fotky z počítače..a řeknu vám, že nejsou víc než 4 roky staré..a nestačila jsem se divit. Už jen z těch malých snímečků na vás vyskakují jasné změny, kterých si nelze nevšimnout. Děsím se toho, až si s ER sedneme nad krabici se starými fotkami a já zjístím, jak moc jsem se za těch pár let změnila..
× Ale nemalujme čerta na zed'. Soustřed'me se na přítomnost.. Já si těd' připadám jako Alenka v říši divů..mám vztah, ve který jsem ani nedoufala, úžasného přítele..ucházející prospěch ve škole..žijící rodinu (které mě někdy solidně vytáčí, ale mám je ráda) ..a relativně dobré zdraví..
× Ohledně knížek..jsem silně pozadu..knížky mám, ale nějak se mi vypařil čas, kdy je číst..Bud' jsem s ER nebo ležím u filmů, a v ojedinělých případech se pokouším učit nebo rýsovat.
× Natvrdo vám, ale musím říct, že to, že odcházím s internátu bych neviděla k 100% aktivitě na blogu..ale můžete počítat aspon' s 35% aktivitou..zbytek se nějak dovyvine..
Každopádně mezi 23.4 - 3.květnem mě tu nečekejte.. Mám naplánované přespávání u KI (kámošky a spolužačky) až do sobotního poledne..v poledne mě pravděpodobně vyzvedne ER a možná spolu strávíme krásných pár hodin..ale to máte fuk..xD V neděli budu uklízet..kompletně celý pokoj..protože mám moc věcí + věci z intru prostě nemám kam dát..v pondělí jsou čarodky..s partou bysme si měly udělat menší kalbu..a měl by u mě spát mladej..ovšem na tom budu muset ještě zapracovat doma..=( Tatínka budu muset nějak šetrně přesvědčit, aby jel na čarodky k babičce..xD Noo hned potom nasleduje 1.květen = 1. máj..takže ehm..vzrůůšo pod rozkvetlou třešní..aspon' doufám..x) a ve středu, bych se konečně měla kouknout na novej výkres a učení..
× Tak a zpět k blogu.. design je zatím si myslím ucházející, takže s tím v dohledné době nic dělat nebudu..jenom bych měla asi trochu poštelovat a pospřeházet položky v menu.. Co se týče SBnek..no..to ted' řešit nebudu..až budu mít víc času, tak se kouknu kdo mě vyřadil..Ted' je to moje poslední starost..
× Takže orevuár děcka..jdu projet známí blogy, zjistit co je nového..a zkouknout nějaký ten film..
x.o.x.o. Mizuru-chan..