KAPITOLA 6. /BEZMOCNÁ (TP)

22. května 2012 v 20:30 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  BEZMOCNÁ I. (Tajemství Provinilých)

+ Zbytek dne už byl celkem v pohodě.Ležela jsem na posteli s notebookem a jen tak bezmyšlenkovitě jsem projížděla internet.Moje mysl byla totiž jinde.Přemýšlela jsem nad tím, co řekl bráška. "Máma říkala, že prý někam odjedeš." Cc..já jí dám odjedu.I když..to není až tak špatný nápad, dám jí co chtěla.Ale ještě si to budu muset víc promyslet.
+ Zvedla jsem se a převlékla se do tepláků.Už byla totiž pořádná kosa.Jenom co jsem se do převlékala volal táta z kuchyně, že večeře už je na stole.+ Sešla jsem tedy schody a posadila se ke stolu. Všichni. Jo, dokonce i máma a to je co říct, že je taky doma. I když asi je tu kvůli Patrikovi, aby ukázala jak vzorná je matka. Takový keci. Takže, všichni jsme se navečeřeli i Patrik, a pak jsme si povídali.Bylo to něco jako rodinná porada.
+ Z Patrika vylezlo, že si zítra ještě něco zařídí a pozítří už půjde do školy.Když to řekl koukala jsem na něj jako na blázna.Kolik mu proboha je, že půjde do školy.?Než jsem si stihla zetat sama, zeptala se ho na věk máma a trochu se červenala.Proboha mami..V duchu jsem se ušklíbla.Patrik odpověděl, že mu nedávno bylo osmnáct, a hrozně se mi omlouval, že se mnou do třídy nepůjde, že bude chodit do třet'áku.Mě to ovšem nijak moc nevadilo.Právě naopak.Ty jeho občasný pohledy, kterýma mě doslova rentgenoval, byli vážně otravný. A to je tu teprve pár hodin. Jakmile celá tahle zchůzička skončila odporoučela jsem se do svého pokoje udělat si domácí úkoly.Jak trapný nám v prváku dávat úkoly, obzvlášt' když do konce roku zbývá jen pár týdnů.
+ Udělala jsem si úkoly, a pak se dívala na televizi u které jsem usnula.Asi ve čtyři mě probudila hlasitá reklama.Zašmátrala jsem po ovladači a televizi vypnula.Spát už se mi nechtělo.Další tzv.výhoda naší rodiny.Nemuset tak často spát.Možná, že kdybych nebyla tak otrávená vším možným, tak bych u té televize včera ani neusnula.
+ Vstala jsem z postele a odšourala se do koupelny.Osprchovala jsem se a začala se prohrabovat šatníkem.Podle předpovědi, jak jsem se dívala včera v televizi mělo být chladněji než včera.Štvalo mě trošku, že si musím hrát na to jaká by mi byla zima v té nové sukni, i když by mi zima vůbec nebyla.To je další odlišnost.Nejsem tak náchylná na teplotu.
+ Ale přeci jen jsem se oblékla jako správný člověk.Jeansy, černé uzavřené botky, modré tričko, náramky a na druhou ruku hodinky, potom řetízek a mikina.Prostě tohle.
 


Komentáře

1 chuckyna | Web | 23. května 2012 v 18:30 | Reagovat

jůů, jsem zvědavá, kdy se do sebe s Patrikem zamilujou :) :D

2 Rose | 24. května 2012 v 8:36 | Reagovat

Pokračuj :) !!!

3 ..::Nataly ^ ^♥::.. | Web | 25. května 2012 v 22:18 | Reagovat

joho.. dúfam, že pokračovanie tu bude rýchlo :-)..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama