KAPITOLA 7. /BEZMOCNÁ (TP)

26. května 2012 v 8:51 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  BEZMOCNÁ I. (Tajemství Provinilých)

+ Oblečena jsem sešla dolů do kuchyně a vzala si zase cereálie z mlékem.Po snídani jsem šla zase do pokoje pro tašku, když mi vlastně došlo, že jsem si žádnou pro dnešek nevybrala.
+ V pokoji jsem otevřela skřín'ku s kabelkami a vybrala tuhle.Přišla mi taková akorát.Rychle jsem do ní hodila věci do školy.Což byl mobil, peněženka, klíče a tři sešity.


+ Vyšla jsem z pokoje, zabouchla za sebou dveře a šla dolů do obýváku.V obýváku na konferenčním stolečku byl vzkaz.Celý jsem si ho přečetla a trochu jsme na něj zírala.

+ Byl od bratra.

Dobré ráno, jel jsem s Patrikem vyřídit pár věcí.Takže ti nemůžu půjčit auto.Ono už tu měla být to co si chtěla, ale v autosalonu se jim vyskytla nějaká chyba, a tak ho ještě nemají.Využil jsem toho a domluvil to s nimi, že ti zatím dají to provizorní auto (co je před domem) a ty se tam stavíš a ještě si můžeš vybrat, které budeš chtít.Ale stav se tam do tří dnů prosím.
S placením si starosti nedělej.Je to domluvené.
Mám tě rád, tak jed' OPATRNĚ..!!

PS: Klíčky sou na věšáku v hale.

+ Trochu vyjeveně jsem na to koukala, a když mi začal docházet význam slov.Proběhla jsem obývacím pokojem do haly.Čapla klíčky a vyběhla před dům.

+ Přede mnou stálo krásné AUDI A5 v bílé barvě.Stála jsem tam asi 10 minut.Mohla jsem na něm oči nechat.Pak jsem se vzpamatovala a rozjela se do školy.Cestu jsem si užívala.Tak dlouho jsem chodila pěšky, nebo jezdila špinavými autobusy (v případě nouze).A ted'.? Jezdím si v krásném, luxusním autě.

+ Když jsem přijela parkoviště bylo skoro plné a už na něm nebylo vidět živáčka.Takže hodina už začala a já jdu pozdě..:(

+ Zamkla sem auto a spěchala do třídy.Rychle jsem proběhla do lavice, když psal učitel něco na tabuli.Ale když jsem si sedala, židle hrkla o podlahu a učitel se otočil.Na tváři měl potěšený výraz a já čekala to nejhorší.Řekl jen "Á..slečna Light(ová) [Lajtová] nás poctila svoji přítomností..No jsme rád, že jste přišla.Ředitelka by byla ráda kdybyste ji taky poctila svou návštěvou." zaraženě
jsem na něj koukala.Že by to bylo kvůli pár pozdním příchodům.? Hej snad né.Když jsem se k ničemu neměla, učitel dodal "Hned."

+ Pobrala jsem si věci a zamířila k ředitelně.Před ní jsem se zastavila.Zhluboka jsem se nadechla a zaklepala.Ozvalo se "Dále." A tak jsem vstoupila.Když mě ředitelka řekla "Ah to jsi ty Melisso.Posad' se prosím." Celá napnutá jsem čekala, co mi řekne.

+ Strávila jsem tam asi hodinu.V kostce mi řekla, že jsem vysoce nadaná a chytrá studentka a nabídla mi přeskočení dvou ročníků.Zprvu jsme na ni koukala jako na blázna.Ale pak jsem si řekla ,že je to vlastně jedno, když chci odjet, tak proč ne.?! Když jsem jí to odsouhlasila, tak mi začala všechno vysvětlovat.A nakonec se omluvila, že je to až ted' na konci roku, ale že to pořád někdo nechtěl, že prý k tomu měly vyšší orgány výhrady atd.Pak mě poslala do kanceláře pro nový rozvrh a řekla mi, že ted' už je před koncem roku a nic moc se učit nebudeme.Takže se prý nemusím bát. Přez prázniny si mám prý projít učebnice, abych věděla co jsem přeskočila a to je vše.

+ Zašla jsem si tedy pro nový rozvrh a vydala se na hodinu.Podle rozvrhu jsem měla mít matematiku.Učitel mě nenutil se představovat, akorát se otočil od tabule zabrblal směrem ke třídě "Tohle je Melissa Ligt(ová), je to vaše nová spolužačka." A pak se otočil a zase začal psát něco na tabuli.A jsem si jistá, že tomu co předtím brblal spolužáci nerozuměli a nebo to neslyšeli.Já měla co dělat, abych mu rozuměla.

+ Takže je ze mě třet'ačka.Hm..To znamená, že jsem si zkrátila střední o dva roky.Kdyby mi tohle někdo řekl před týdnem, vysmála bych se mu, ale dnes.Čert to vem..:D Ou, to asi raději ne..bůh ví kterýho by sem matka poslala..xD
 


Komentáře

1 chuckyna | Web | 26. května 2012 v 11:23 | Reagovat

Tyyy jo, taky bych brala takovýhle autí :D
A dokonce i to přeskočení, teď bude ve třídě s Patrikem a bude to paráda! :)

2 Rose | 21. června 2012 v 18:10 | Reagovat

Další :) !!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama