Červen 2012

Cesta vede tam..kam ty nevidíš..

25. června 2012 v 21:54 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník

..Přeji hezký večer..Někteří z Vás už se pravděpodobně chystají do vany, jiní snad už i do postele..Já stále čekám..normálně mě z toho čekání rozbolela hlava..a dokonce ani nevím na co čekám..
..Říkala jsem si, že bych napsala další kapitolu k povídce..ale váhám..většina z vás běhá po venku přes den, takže vás to snad ani neláká (myslím PC).. Takže to nechám na později..můze je..zatím..takže jestli chcete povídky, tak pište rychle..protoze pak můza odkráčí a já budu bez fantazie..
..Jinak se mám fajn..tedy když pominu fakt, že na výzo budu mít dvě čtyřky..z toho jednu neoprávněně..ale budiš..ve škole už se neučíme..(konečně!) ..zítra budeme malovat třídu, takže počítám, že budu celá od barev..xD
..No nevím co vám dál říct..V pátek po škole odjíždím s našina (ano s rodiči a ano jsem asi divná, ale vycházím s nima doce dobře), mým přítelem a ještě dalšíma lidma na 3 dení stanovací chlastačku. Mimo signál, bez koupelny a elektriky..Žůůžo..
..A omlouvám se SBnkům..holky, obíhám vás pravidelně. Jenom poslední dobou nějak nepíšu komentáře, ale já se polepším, slibuju..=)


STROM ŽIVOTA /DRUHÁ POLOVINA #1

23. června 2012 v 20:18 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  DRUHÁ POLOVINA (..proroctví..)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pro ty co se v tom ztrácí, tady je strom života, na vysvětlení, kdo je kdo..
Postupem času, se budou místo otazníků přidávat jména..

KAPITOLA 3. /DRUHÁ POLOVINA #1

23. června 2012 v 20:11 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  DRUHÁ POLOVINA (..proroctví..)

- Vím, že to bude znít šíleně. Ale já se tam opravdu dnes v noci chystal jít.

KAPITOLA 2. /DRUHÁ POLOVINA #1

23. června 2012 v 19:32 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  DRUHÁ POLOVINA (..proroctví..)

× Je to už 200 let od vlády Víta Ztrého, syna Elisabeth a Vojtěcha. Na trůně nyní sedí jeho pravnuk Maxmilián, jež už stérne, blíží se čas, kdy na trůn nasedne jeden z jeho synů. Prvorozeným je sice Matyáš, ale on má raději svého mladšího syna Nikolase.

Please..kiss me..now

23. června 2012 v 9:50 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
..Dobré ráno všem..Taky jste se dneska vyhrabali z postele rozlámaní a unavení.? Mám pocit, jako bych všera vymetla všechny akce v okolí. A to jsem včerejšek strávila doma.
..Nadpisu si moc nevšímejte, nevěděla jsem co tam napsat, tak jsem se inspirovala artem v článku. Kterej se mi mimochodem haffo líbí..x)
..Včera jsem měla dlouhou chvíli a číst se mi vyjmečně chtělo až v noci, takže jsem to tu dala trochu do pucu. Chtělo by to sice ještě pár úprav, ale všeho do času. Spíš bych se vás chtěla zeptat, zda mám na blog něco přidat. Nebo naopak odebrat. Celkově bych to tady chtěla nějak "ustálit".
..Mimo jiné začínají nám za týden prázdniny. Tak předpokládám, že nemá cenu se ptát, jestli se někdo těší, protože jsme přesvědčená o tom, že na prázdniny se klepeme už nejméně 4 měsíce všichni..xD Spíš se vás zeptám, zda máte brigádu, či práci, nebo budete prázdniny raději trávit relaksačně. Já osobně brigádu sháním, ale růžově to nevypadá. Ale na prázdniny už jsem pár akcí nasmlouvaných měla, ovšem zase se vše otočilo o 180°, a já nemám nic jisté. Ted'ka přístí výkend + pátek mám jet na stanovací chlastačku. Tak doufám, že nám vyjde počasí, a že mi nebude blbě..
..Tak myslím, že už vás raději nebudu mořit čtením dalšího textu..Tak se mějte fajn..=)


#0.006 Léto s knihou

23. června 2012 v 9:48 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Designy blogu

Hezký jemný design..tedy aspon' podle mě..
Je světlý, letní a je na něm kniha..pro mě akorát..
Takže ..LÉTO S KNIHOU..

Poslouchej a povídej..

22. června 2012 v 16:06 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
× Zdravím Vás..x)
Dlouho jsem nepřidala nic smysluplného..vlastně si ani nepamatuju, kdy jsem si naposled udělala čas na to, abych napsala nějakou tu kapitolu k povídkám, udělala nějakou grafiku, nebo se jen podívala na blogy svých SBnek..
Je mi to líto..Mrzí mě to, ale bohužel nebylo zatím času nazbit..Opravovali se známky..a chodilo se ven..na sluníčko..x)

× Doufám, že se Vám ted' budu věnovat více..Chtěla bych pokročit v kapitolových povídkách a možná se pokusit i o nějaké jednorázovky..Taky jsem se zamýšlela nad tím, co z vzhledem blogu..není špatný..ale přece jenom už jení jaro..x)

× Chce to pár vylepšení..A krom toho bych konečně měla přečíst všechny emaily co ste mi naposílali..Měla jsem ted' trochu rušné týdny..a ty emaily se v tom prostě ztratily, takže se omlouvám..V nejbliší době si je všechny přečtu a případně odpovím..x) Na to navazuji tím, že na současném emailu toho mám mnoho a já bych s vámi ráda komunikovala rychle s tím, že bych odpovídala do 48 hodin, což ze současným přeplněným emailem nejde.. Vytvořila jsem si nový, speciálně pro vás a vaše dotazy..x)

× Pište mi na Mizuru.Kia@gmail.com

21/2012 - 24/2012

22. června 2012 v 15:37 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Návštěvnost
21/2012 - (21.5. 2012 - 27.5. 2012)
Pondeli: 20
Utery: 28
Streda: 21
Ctvrtek: 22
Patek: 22
Sobota: 18
Nedele: 22

Celkem: 153
Kupředu levá..

10. června 2012 v 9:29 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
> Ahojte lidi..:)
> Jak sem vám už říkala, mám skouškový..Příští týden píšu každý den dva testy a ne bebo mě zkouší..Prostě šílenost..
No a já sem se měla tenhle výkend (celej) šprtat..a no...neudělala sem to..
V pátek kino a pak na pizzu s kámoškou..Včera návštěva prarodičů, bowling, hospoda..a večer do klubu s přítelem a kamošem..
A dneska to snad vypadá, že bych se mohla konečně učit..Tak mi prosím držte palce, at' to příští týden všechno zvládnu..:)
> Mějte se fajne...vaše Mizuru-chan..<3

Mráčky na obzoru.??

3. června 2012 v 13:53 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník

× Ahoj lidi..=) Vaše Mizuru-chan se vrací..
× Vím, že jsem ted' nějakou dobu zase nic nepřidávala.. a že to tu zelo prázdnotou, ale nebyla nálada, nebyl čas..prostě nic..Opustila mě můza..takže ani povídky moc nepřibývali..Ale to se hold nedá nic dělat..Čas od času potřebujeme všichni pauzu..
× V nadcházejících 14 dnech sem snad ani nepáchnu, protože máme zkouškový.. a já bych ráda prolezla ročníkem s nějakýma normálníma známkama.
× Jinak co jsem vám neřekla, když jsem tu nebyla..Táák..Ve čtvrtek jsem oslavila své 17. narozeniny..V pátek mi přišelk můj dlouho očekávaný narozeninový dárek = mobil..Samsung Wave 533..má qwerty, takže nebudu muset jak kokot brejlit do displeje na slunicku..xD No společně s ním přisla i 8GB pamět'ovka..kterou hodlám naplno využít.. Od přítele jsem dostala nádherný přívěsek srdce s kamínky na řetízku.. A pokud vás to zajímá, opět jsem jak zamilovaná pubert'ačka.. Jinak narozeniny jsem kvůli tragédii v přítelově rodině neslavila..Nebyla bych toho schopna.. Co dál vám říci..Hmm...Vím, že by to tu chtělo změnu..Jiný design a tak, ale musíte počkat..=)
× Díky novému mobilu, začnu být aktivní zejména na twiteru..Ale to až časem, jak sme řekla, ted' je důležitá skola a přítel..Blog může počkat..;)

>> Loučí se vaše Mizuru-chan..=*