Please..kiss me..now

23. června 2012 v 9:50 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
..Dobré ráno všem..Taky jste se dneska vyhrabali z postele rozlámaní a unavení.? Mám pocit, jako bych všera vymetla všechny akce v okolí. A to jsem včerejšek strávila doma.
..Nadpisu si moc nevšímejte, nevěděla jsem co tam napsat, tak jsem se inspirovala artem v článku. Kterej se mi mimochodem haffo líbí..x)
..Včera jsem měla dlouhou chvíli a číst se mi vyjmečně chtělo až v noci, takže jsem to tu dala trochu do pucu. Chtělo by to sice ještě pár úprav, ale všeho do času. Spíš bych se vás chtěla zeptat, zda mám na blog něco přidat. Nebo naopak odebrat. Celkově bych to tady chtěla nějak "ustálit".
..Mimo jiné začínají nám za týden prázdniny. Tak předpokládám, že nemá cenu se ptát, jestli se někdo těší, protože jsme přesvědčená o tom, že na prázdniny se klepeme už nejméně 4 měsíce všichni..xD Spíš se vás zeptám, zda máte brigádu, či práci, nebo budete prázdniny raději trávit relaksačně. Já osobně brigádu sháním, ale růžově to nevypadá. Ale na prázdniny už jsem pár akcí nasmlouvaných měla, ovšem zase se vše otočilo o 180°, a já nemám nic jisté. Ted'ka přístí výkend + pátek mám jet na stanovací chlastačku. Tak doufám, že nám vyjde počasí, a že mi nebude blbě..
..Tak myslím, že už vás raději nebudu mořit čtením dalšího textu..Tak se mějte fajn..=)

 


Komentáře

1 chuckyna | Web | 23. června 2012 v 11:33 | Reagovat

Jop, dneska jsem fakt parádně rozlámaná. Mam kocovinu jako sviňa :D Ale včerejšek stál za to :D Ale ty weekendy začínají bejt pekelný, když jsem celej tejden v práci :D
Se máte ty jo, já si budu moct začít vybírat dovolenou až někdy v září, do tý doby pojedu nonstop. Když si to představim, tka chcípam :D Tohle už neni tak skvělý, jako napsat si omluvenku, když se mi nechtělo vstávat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama