Červenec 2012

Po čase..který neúprosně chvátá vpřed..

20. července 2012 v 23:36 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
..Mám pro vás dneska odkrytí části mých myšlenek..
...Nedávno se stalo pár věcí, které mě donutili se nad životem zamyslet. Vrátit se ve vzpomínkách a zauvažovat nad tím co bylo...
.No a tak se stalo, že jsem zaujala tenhle postoj k životu...:


..Život je jen předzvěst..
..která nás má zocelit a připravit na boj..
..protože pak nás čeká jen jednosměrná jízdenka do pekla..
..tak si to tu užijme dokud máme možnost..
.. protože pak nám bude zatraceně teplo....

KAPITOLA 8. /BEZMOCNÁ (TP)

2. července 2012 v 12:48 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  BEZMOCNÁ I. (Tajemství Provinilých)

+ Seděla jsem ve třídě a snažila se poslouchat učitele, jak něco vysvětluje. Popravdě nevěděla jsem co.A bylo mi to tak trochu jedno.Nachytala jsem se dokonce, že zase přemýšlím o svém odchodu.A, tak nějak proběh i zbytek školy.Prostě mimo realitu.

Hezké vzpomínky zůstávají stejně jako ty nehezké..

2. července 2012 v 11:48 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
..Zdravím všechny co je ještě nepřestalo bavit číst můj blog.. Jak jste četli už v předchozích článcích, tak jsem měla strávit celý víkend mimo civilizaci > stanovací chlastačka.. Ovšem, že jsem tam byla a i moje drahá polovička (R) přijela..ale byli jsme tam jen v pátek a chvilku v sobotu, protože R musel domů a mě nebylo nejlíp..*Mizuru-chan bumbala alkohol na prázdný žaludek* Ale akce to byla senzační, užili jsme si to, i když jsme tam nebyli až do neděle..
..V neděli jsme s R jeli na místní přehradu a řeknu vám, že na to jak to bylo zezačátku odporný, jsem si na tu vodu docela zvykla.. Krásně jsem si doplavala doprostřed přehrady a flákla tam sebou na vodu..bájo, jak se vám uvolní svaly a mozek vypne a vy jen ležíte a div neusnete..Pak jsme byli na zmrzce..Tedy já prej nemám zmrzku, ale kotel..xD Měla jsem velkej sladkej kornout a v něm: PISTÁCII, VANILKU, KARAMEL A CITROON..xD Zbožn'uju zmrzku..x)
..Dneska vybouráváme stará okna na chodbě a měníme je za nová, takže v celém domě je spousta bordelu a rámusu..už aby to bylo hotoví..

SPOLEČNÝ EMAIL..Pomalu ale jistě se blíží datum do kterého máte posílat a odpovídat na naše emaily..Dnes je budu projistotu rozesilat ještě jednou, těm co ještě neodepsali..Snad odepíšete tentokrát i vy zbylí..
..Jinak ti co slíbili korekturu mohou v nejbliších dnech očekávat email se seznamem knih, u kterých je potřeba provést korektura.. U zbylých lidí doufám, že přispějí aspon' nějakou knihou či budou jinak nápomocní..x)