Hezké vzpomínky zůstávají stejně jako ty nehezké..

2. července 2012 v 11:48 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
..Zdravím všechny co je ještě nepřestalo bavit číst můj blog.. Jak jste četli už v předchozích článcích, tak jsem měla strávit celý víkend mimo civilizaci > stanovací chlastačka.. Ovšem, že jsem tam byla a i moje drahá polovička (R) přijela..ale byli jsme tam jen v pátek a chvilku v sobotu, protože R musel domů a mě nebylo nejlíp..*Mizuru-chan bumbala alkohol na prázdný žaludek* Ale akce to byla senzační, užili jsme si to, i když jsme tam nebyli až do neděle..
..V neděli jsme s R jeli na místní přehradu a řeknu vám, že na to jak to bylo zezačátku odporný, jsem si na tu vodu docela zvykla.. Krásně jsem si doplavala doprostřed přehrady a flákla tam sebou na vodu..bájo, jak se vám uvolní svaly a mozek vypne a vy jen ležíte a div neusnete..Pak jsme byli na zmrzce..Tedy já prej nemám zmrzku, ale kotel..xD Měla jsem velkej sladkej kornout a v něm: PISTÁCII, VANILKU, KARAMEL A CITROON..xD Zbožn'uju zmrzku..x)
..Dneska vybouráváme stará okna na chodbě a měníme je za nová, takže v celém domě je spousta bordelu a rámusu..už aby to bylo hotoví..

SPOLEČNÝ EMAIL..Pomalu ale jistě se blíží datum do kterého máte posílat a odpovídat na naše emaily..Dnes je budu projistotu rozesilat ještě jednou, těm co ještě neodepsali..Snad odepíšete tentokrát i vy zbylí..
..Jinak ti co slíbili korekturu mohou v nejbliších dnech očekávat email se seznamem knih, u kterých je potřeba provést korektura.. U zbylých lidí doufám, že přispějí aspon' nějakou knihou či budou jinak nápomocní..x)

 


Komentáře

1 chuckyna | Web | 2. července 2012 v 19:19 | Reagovat

Tak jsem ráda, že sis užila aspoň ten pátek a sobotu.. Naprosto chápu, jak ses cejtila, nějak podobně mi taky bylo v sobotu ráno :D
jinak co se týče mejlu beru na vědomí _:D

2 ČiČi x) | Web | 3. července 2012 v 12:49 | Reagovat

Fuhuu :D ja by som tiež šla na nieakú takú stanovačku :D ... no nepoznám nič horšie ako si zvykať na ľadovú vodu ale nič lepšie ako keď si na ňu už zvykneš :D ... *taky miluje zmrzku * :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama