KAPITOLA 8. /BEZMOCNÁ (TP)

2. července 2012 v 12:48 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  BEZMOCNÁ I. (Tajemství Provinilých)

+ Seděla jsem ve třídě a snažila se poslouchat učitele, jak něco vysvětluje. Popravdě nevěděla jsem co.A bylo mi to tak trochu jedno.Nachytala jsem se dokonce, že zase přemýšlím o svém odchodu.A, tak nějak proběh i zbytek školy.Prostě mimo realitu.

+ Když jsem si to na parkovišti šinula ke svému "provizornímu" autíčku, slyšela jsem zase moje bývalé spolužačky, jak pomlouvají.Pomlouvali mně a mnoho dalších.Takové to, že jsem šprt, a že spím z půlkou okresu, abych mohla jezdit
každý den v jiném autě.
+ A když jsem nad tím tak uvažovala, tak měli vlastně pravdu.T-tedy jako že jsem šprt, né že spím z půlkou okresu..:D A ano tohle není moje první auto tento týden, no a.?!
+ Potřásla jsem hlavou v naději, že tím zapudím ten zběsilý tok myšlenek, což se mi podařilo jen částečně.A rozjela se domů.
+ Měla jsem tak trochu guláš v hlavě.Mám nové auto, budu mít nový dům, na druhou stranu matka chce abych odjela, tedy spíš abych šla do pekla.? podsvětí? Prostě tam fdolů za ní..A taky je ze mě třet'ačka.Na jeden den toho bylo až dost.Otevřela jsem dveře do domu.Hned v obýváku byl brácha a o něčem s Patrikem živě debatoval.Neměla jsem náladu, a tak jsem k němu přišla, položila mu ruku na rameno, a když se natočil mým směrem, vlepila jsem mu pusu na tvář, řekla "Děkuju..je toho na mě ted' moc, pak si promluvíme." a s tím jsem zamířila do svého pokoje.
+ Sházela jsem ze sebe oblečení a šla rovnou do sprchy.Tam jsem strávila asi půl hodiny, pak jsem se osušila a zabalila do županu.Po cestě do pokoje jsem sbírala ze země oblečení, které jsem předtím shodila a skládala ho na židli.
+ Žádné úkoly jsem tentokrát neměla a i kdyby ano, dnes bych je nedělala.Otočila jsem se a šla zase do koupelny.Ze skřín'ky nad umyvadlem jsem vytáhla prášky a pár jich spolykala.Byli to prášky na spaní, a já věděla, že bez nich bych neusnula.
+ Došla jsem k posteli a lehla jsem si.Než jsem se nadála už jsem o sobě nevěděla.Pohltila mě tma a krásný bezesný spánek.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Vím, kapitolka je to taková odpočinková, ale snad mi to prominete..a zamecháte nějaký povzbudivý komentář...=)
 


Komentáře

1 chuckyna | Web | 2. července 2012 v 19:21 | Reagovat

Náhodou jsem přesně takovou odpočinkovou kapitolu dneska potřebovala :D
Chci bejt taky chytrá a bohatá, achjo :D Ať už mi přijde vejplata :D

2 Nataly ^ ^ | Web | 6. července 2012 v 21:12 | Reagovat

Takýto oddychový diel sa mi hodí :) Hlavne keď mám z tepla zaparené všetky mozgové závity..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama