Plánuju..

8. srpna 2012 v 21:38 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
ak jsem tady. Přesně jak jsem slíbila. Říkala jsem, že vám nastíním zbytek mého týdne, ale já přidám i něco navíc, jelikož jsem zjístila, že je zítra čtvrtek.

onec týdne nebude vůbec nuda. Zítra mě čeká loučení s rodiči, kteří jedou na soukromou dovolenou na čtyři dny (díky za to..). Následuje odpoledne v pizzerii s jedním úžasným knižním maniakem (áno, je to holka), který bude blýzko i přes školní rok. ( Intr vzdálen tak dvě ulice) Takže super..:) Navíc budu mít zítra už Divergenci. Áno, hrozně se těším, už jen proto, že reference na knihu jsou úžasné. A zbytek knížek se dočkám až k úplnýmu konci srpna. Nebo dokonce až v září. Do knihy, kterou byhc teď chtěla číst, to jest Magie mrtvých, se nějak nemlžu začíst, pořád mě někdo nebo něco vyrušuje..:( Takže jsem asi na 5. stránce teprve.

a páteční dopoledne a odpoledně musím ještě něco vymyslet, ale večer přijede moje nejlepší kamarádka (už od školky) a uděláme si dámskou jízdu. Takže tuny popcornu, brambůrky a filmy. No nezapomeňme na holčičí drby..:D Zaklončit bysme to měli v sobotu večer. A v neděli snad přijede přítel. Doufám.....Áha, tak ne. Přávě jsem byla informována, že v neděli jede na slovensko. Ano no není to milý.?! Ne, není.! Řekne mi to 4 dny předem a to jen proto, že se ho zeptám co má na neděli. Se*e mě. Fakt jo. Tuším, že jsem ho naposled viděla před týdnem. Což mě přivádí k tomu, že až budu na internátu, tak ho budu vídat jen o víkendech. A to budu ještě ráda, když na mě bude mít čas. Vážně skvělé. Chci se odmilovat.! Hned.!

inak jak jsem vám říkala o tý kosmetice MARY KAY, tak už mám napevno obědnanou tu rostlinou řadu + teda make-up..a zbytek se uvidí. Na prezentaci líčení jdu 28.srpna, 29. srpna jdu ke kareřnici na kompletní přebarvení..a 22.srpna jdu ke kosmetičce na klasický trhání obočí atd..

Co vy a vaše plány.? Popřípadě, vy a vaše drahé polovičky.? Taky vás dokážou tak vytočit.?
A kdo chce může hlasovat v anketě pod článkem: Líbí se ti můj blog.?

 


Komentáře

1 Yuki-chan | Web | 8. srpna 2012 v 21:54 | Reagovat

Ešteže ja momentálne s chlapmi nič riešiť nemusím. :D
A nemáš zač. No, ale s tými migrénami to máš blbé. Ja som ich tiež mávala dosť často, ale teraz to akosi ustalo. :-) Našťastie.

2 Dom Mí | Web | 8. srpna 2012 v 21:56 | Reagovat

Taky bych chtěla aby rodiče odjeli :D No já kluka naštěstí nemám, ani po tom nějak moc netoužím ho mít, s bejvalim jsem se natrápil tolik, že už žádnýho kluka nechci ani vidět..ale třeba se to zmení...Jinak žádné plány nemám, dneska jsem byla u kamoškya možná v pátek přijede tak uvidíme :)

3 Nataly ^ ^ | Web | 11. srpna 2012 v 20:31 | Reagovat

Cha! Ja som sa teraz tiež zbavila na 4 dni rodičov, keď som bola preč s kamoškou :D
A už nič na toto leto neplánujem. Akurát výlet do Bratislavy, pretože sa mi z tohto piatku presunul na pondelok..

Ja už ani neviem..kedy som si prečítala nejakú knihu -.- Nejako sa k tomu nemôžem dostať.. No teraz som si požičala z knižnice Projekt Hádes..a vyzerá to na skvelé čítanie :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama