V hledáčku

2. srpna 2012 v 19:33 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
dravím Vás. Začala bych názvem článku, který zní
"V hledáčku". Nemám teď namysli i přes art v článku fotografování, ani nic podobného. Ten název mě napadl, když jsem uvažovala nad tím, kam se ubírám a co jsou vlastně moje cíle.

e mnoho cílů, například životní cíle nebo cíle čistě zaměřující se na jednu věc. Jsou dlouhodobé cíle, ale i cíle, jež chceme dosáhnout už v blízké budoucnosti. Třeba v příští minutě. Můj životní cíl nebo spíše zbožné přání, je udělat si kariéru v oboru architektury, ale i mít rodinu. Zdravé, chytré a hodné děti, které budou podobné na mě a mého muže. Ano, mít hodného, pozorného manžela, kvůli kterému bych se každý den těšila domů. Třeba se to jednou splní. Budoucnost je vrtkavá, to víme všichni.

ým cílem v oblasti blogu a všeho okolo by asi bylo psát smysluplné články, které by upoutaly. Všichni co mají své webové stránky, nebo třeba jen blog, jako já vědí, že když se o vaší práci mluví (a to myslím v dobrém smyslu a pozitivně), tak vás to potěší. Zaplaví vás pocit radosti z toho, že vaše práce k něčemu je, že si jí lidé cení. Také bych ráda psala recenze a různé informace o knihách, protože mě neskutečně baví číst všelijaké knihy - většinou spíš AY a fantasy - a ráda bych se podělila o svoje postřehy a celkově o názory na ně.

o se týče plnění mých cílů, tak je to na dobré cestě. Jsem na střední škole, kde nepropadám a ani mě zatím nevyhodili. Mám přítele, se kterým jsem šťastná a spokojená už něco přes půl roku.

mých výsledcích v plnění cílů na blogu se snad nedá ani bavit. Články možná jsou maličko smysluplné, ale určitě to není zatím to pravé ořechové. V recenzích jsem začátečník, ale já se učím rychle, takže doufám, že brzy najdu ten správný směr a bude se mi jen a jen dařit. Už se tu ozvalo pár moudrých hlasů s radami a já je hodlám vyslyšet. Jak jsem řekla, recenze píšu velmi, opravdu velmi krátkou dobu. A jak se říká, žádný učený z nebe nespadl. Všichni se musíme učit.


A jaké jsou vaše cíle, nebo sny.?

Původní obrázky z http://weheartit.com.

 


Komentáře

1 Nataly ^ ^ | Web | 3. srpna 2012 v 18:12 | Reagovat

Ja by som sa budúci rok strašne chcela dostať na Univerzitu sv. Cyrila a Metoda do Trnavy.. Katedra masmediálnej komunikácie. Až teraz som si uvedomila, akým smerom sa chcem v budúcnosti uberať :) Žiadne ekonomika, ktorú mám teraz na obchodke. Žiadne účtovníctvo. Toto ma nebaví.
Chcela by som písať, ..samozrejme vážne veci, nie ako tú hovädinu čo som len tak z haluze napísala a zverejnila na blogu xDD..a vydať knihu. A veľmi rada fotím. Poteší ma, keď mi fotky niekto pochváli, pretože fotografovanie znamená pre mňa veľa. Chcela by som mať fotky na nejakej výstave, to je môj sen :)
Ježiši..a hlavne chcem teraz vo 4. ročníku zmaturovať :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama