Co tě nezabije, to tě posílí. → Za chvíli ze mě bude terminátor..

15. září 2012 v 17:52 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
dravím..přeju hezký večer. Tohle bude jeden z mála osobních článků. Nadpis mi docela sedl a je lehce čórnutý od NaTaly, tak snad mě nerozcupuje..xD A rovnou začnu větou, která mi teď hraje v hlavě pořád dokola, jako stará zaseknutá gramofonová deska, a to: "Já jsem tak blbá.!!". Nechápu se, vážně se nechápu. Těm MÝM to vysvětlím, a tomu zbytku to asi nemá cenu vysvětlovat, protože je to hodně osobní. Ale pro vás je důležité to, že "JSEM BLBÁ".

inak osobních článku trošku ubude, protože vlastně ani není co psát. Začala škola a já mám pořád ty samé stereotipní dny. Škola, intr, kniha. Ale abych vám to trochu zpestřila, tak se musím pochlubit, že jsem dnes byla s rodinou na hrnčířských trzích a od kamarádky/spolužačky (teda její rodiny) jsem si koupila krásnou vázu. Je středně velká a keramická a líbí se mi. A aby nebyla prázdná, tak jsem si do ní pořídila kytici chryzantém. Áno, vím, že je to..ehm..*drbe se na hlavě a vymýšlí co nejslušnější slovo* ..ehm..smutný, že si sama kupuju kytku, ale kdo jinej by mi ji koupil.?! Kamoši by koupili, kdybych něco naznačila, ale to by mi přišlo moc..ehm..blbý. A jinak mi kytku kupujou rodiče na narozky. Ehm..myslím..xD A k mojí smůle, polní kytky už odkvetly. :( Ale přestaňme řešit tuhle trapnou drobnost a zaměřme se na něco hezčího. Jó, a kdo ppoznal, že už si zase stěžuju.? xD Zjišťuju, že to dělám častěji, než je zdrávo. Mimochodem, tohle není "stížnost" spíš bych to brala jako náhled do mého mozku.

řeskládala jsem si poličky, aby měla váza s kytkou víc místa. A po přeskládání mám i víc místa na knížky. Mám teď na poličce kopírku, vázu s kytkou a svíčku. Takové to intimko, jen já a mlj výkres..xD Mimochodem čtu teď mezi rýsováním Percyho Jacksona - Zloděje blesku a jsem nadšená, kdysi jsem viděla film, ale to už je dávno. Už se těším, až knihu dočtu a budu moct napsat recenzi. Áno, knihy jsou láskou mého života. A ne, nějaký zas*aný sliby z lítosti. Ale to už zase odbočuju. Takže zpět na START. Je mi zima a jsem sama, poslouchám MP3 a z nějakého neznámého důvodu mi to nevadí (teda ta zima jo). Je na čase přestat se fixovat na..samostatně fungující okolnosti (lidi) a fixovat se na něco, co nás dokáže uchránít před realitou. KNIHY. Ano, sice za vás nevydělají peníze, nezaplatí nájem a nenajíte se z nich, ale vaše psychika bude jásat. Začtěte se, když je vám smutno, nebo jste smutní. Vplujte do děje, do jiné sféry a jste za vodou.

apomněla jsem se podělit, ještě o něco. Zatímco já si užívám ve své knižní sféře, bez televize a novinek, tak se v CŘ dějou hrozný zvraty. Teprve v pátek jsem zjistila, že už umřelo 18 lidí a haffo jich osleplo z alkoholu. Jako úplně jsem čučela. Člověk chvíli (asi 4 měsíce) nekouká na TV a co se mezitím stane.?! Jako až dneska v albertu, když jsem viděla ty rázdné police, kde býval chlast mi došlo, že se to asi bere fakt vážně. Teda neberte mě tak, že bych smrt 18 lidí nebrala vážně, to né. Beru, ale prostě mi to nedošlo, až dnes.

O MÝCH AFFS/SB/OBLÍBENÝCH BLOZÍCH


A teď chci odbočit a mluvit o svých AFFS/SB/OBLÍBENÝCH BLOZÍCH. Vzhledem k tomu, že jsem na internátu, kde je internet tak pomalý a nespolehlivý asi jako úroda posledních pár let, tak vám chci říct, že vás budu navštěvovat nejspíše jen o víkendech. Dále bych chtěla říct, že blog.cz zavedl tzv. Upozornění na reakci k vašemu komentáři. A já to hodlám využít, takže bych byla ráda, kdybyste si to zapnuly, když budete psát nějaký komentář k tématu článku, protože vám s největší pravděpodobností odpovím hned pod váš komentář, abych nemusela načítat novou stránku (kvůli internetu na intru). Pokud jste si tohoto políčka u psaní komentářů nevšimli, nebo nevíte co myslím, tak se ozvěte. ;) Jinak bych ráda, aby se mi všechny AFFS/SB/OBLÍBENÉ BLOGY ozvali pod tenhle článek. Berte to jako kontrolu.


Bojím se spát,
děsivou měla jsem noční můru
zas a znova si to prožívám.
Že jsem sama proti všem,
že jsem pořád vzhůru.
Zas se hrůzou ošívám.

(Část textu převzata z písně.Ovšem vystihuje to haffo.)

 


Komentáře

1 chuckyna | E-mail | Web | 16. září 2012 v 11:32 | Reagovat

Helou helou,
jsem zvědavá, proč si blbá, tak se kdyžtak ozvi, až budeš na fb.. :D
Percyho Jacksona miluju a podle mě je první díl takovej ještě roztomilej, líbí se mi ty další, jak už trochu vyroste, je to takový temnější pak.. Připomíná mi to vývoj Harryho Pottera :D
Jo a ta prohibice je fakt hustá, i když kdo chce, ten si chlast stejně sežene, takže je to vlastně jedno no :D

2 Petik | Web | 16. září 2012 v 14:20 | Reagovat

Tys byla u nás na Jarmarku? Já jsem tam úspěšně brigádničila :D

3 Yuki-chan | Web | 17. září 2012 v 14:29 | Reagovat

Ach, áno... ten stereotyp ma zabije... a to to budeme musieť vydržať 10 mesiacov! -.-" A inak, nadpis si zabila. :D
A tá báseň na konci je pekná. :3

4 ČiČi x) | E-mail | Web | 17. září 2012 v 16:13 | Reagovat

Fáha XD ... no na intrákoch sú vážne spomalené nety XD ... mne stačilo ísť len ku kamoške a keď mi pozerala kedy mi ide bus späť domov tak sa jej stránka otvárala asi 10 minút som myslela že umriem XD :D ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama