Katie Price - ANGEL SUMMEROVÁ 3: SLADKÝ ŽIVOT

1. září 2012 v 15:22 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  VYJDE a VYŠLO
Název CZ: Sladký život
Název EN: Paradise
Autor: Katie Price
Překlad: Jana Kordíková
Počet stran: 256
Vazba: vázaná
Nakladatelství: BB/art
Vychází: 26.9.2012

Anotace: Angel Summerová, fotomodelka, jejíž život se změnil díky manželově nevěře, hledá daleko od rodné Anglie štěstí v novém vztahu s hráčem baseballu Ethanem Taylorem. Hluboko v sobě však nese břímě mnohých tajemství i touhu, kterou světu nemůže ukázat.
Za oceánem pokračuje ve slibné kariéře, a i když se jí často zasteskne po rodném Brightonu, rodičích i přátelích, jež tam zanechala, nové zážitky, úžasná slunná Kalifornie, luxus, kterým je obklopena, a především malá dcerka, s níž v Ethanově domě žije, jí dávají na minulost postupně zapomenout. Prvotní zamilovanost se pozvolna mění v hlubší vztah a Angel je čím dál jasnější, že je třeba udělat za minulostí tlustou čáru.
Tlustou čáru - tak trochu přes rozpočet - jí však nachystá i osud a svede ji po klikatých cestách tam, kam už nechtěla vkročit. Cal, Gemma, Jez, Rufus, Tony, Loretta, Simone, Benny a mnozí další, to všechno jsou figurky na šachovnici jejího soukromého i profesního života v partii, která málem skončila patem.

Tento třetí díl série, první dva díly jsou Angel, a Čekání na lásku je zábavný a čtivý příběh, plný vášně a zrádných úskalí lásky.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama