To co je..

5. září 2012 v 20:24 | Admin(ka) - Mizuru Kia |  Mluvící Oběžník
Ahoj všichni. Tak nám začal nový školní rok. Ve školách na nás hrnou tuny informací a nám nezbývá nic, než jen kulit oči. Znám to, zrovna to prožívám. Hned 4.září jsme měli do půl 5. Čtete dobře, žádný překlep. Do půl páté. Profesoři do nás hustili, jak si napíšeme "opakovací" testíky. Už se nemůžu dočkat :(

Jinak dočetla jsem první díl KRONIK ŽELEZNÉHO DRUIDA. Napsala bych recenzi, ale dnes na to vážně nemám mozek. Ale přece jen bych vám o knize mohla něco říct.
Kniha je vyprávěná mužem, takže pro mnohé je to změna (třeba pro mě byla), protože chlapy myslí trošku jinak, než ženy. Přirovnala bych to asi k Eragonovi. Kniha se mi líbila, je plná keltské mytologie. Navíc kniha o druidovi mi přijde jako dobrý a originální nápad. Děj taky ujde. No suma sumáru, dle mého stojí za přečtení. Na recenzi ode mně si ale budete muset počkat, pokud se vůbec dočkáte.

A nezlobte se, že jsem tu v úterý nebyla, ale jak mnozí z vás ví, jsem na internátu a internet tady není zrovna 100%..takže se musím spokojit s tím co je.
A co vy.? C váš první školní týden.?
 


Komentáře

1 Yuki-chan | Web | 6. září 2012 v 14:04 | Reagovat

Och, hneď druhý deň byť v škole do pol piatej? Hrôza... -.- My sa tiež už učíme... učitelia nám tlačia kopu informácií do hlavy hneď od začiatku roka. xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama