BEZMOCNÁ I. (Tajemství Provinilých)

KAPITOLA 9. /BEZMOCNÁ (TP)

10. srpna 2012 v 9:10 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Když jsem se konečně probudila zjistila jsem ,že už je 8 ráno. Neváhala jsem a hodila na sebe totéž oblečení, co jsem měla včera. Nebylo na výběr.Ještě jsem zašla do koupelny a trochu se zcivilizovala.Pak jsem popadla kabelku a klíčky od auta a spěchala dolů do garáže, kde jsem včera auto zaparkovala.
+ Nasedla jsem do auta a vyjela směr škola. Když jsem přijela bylo už 15 minut po osmé. A tak výuka už začala. Vytáhla jsem z kabelky rozvrh a zjistila, že první hodinu mám zase matematiku. Bože. Došla jsem ke třídě, zaklepala a vstoupila.
+ Celá třída na mě koukala, dokonce i učitel. Jakmile se učitel vzpamatoval. Vlastně ani nevím z čeho, a proč všichni tak zírali.? Hm..nechám to plavat, řekla jsem si v duchu. Učitel si odkašlal a já rychle vymýšlela výmluvu svého pozdního příchodu. Nakonec ze mně vylezlo "P-promin'te..měla jsem.." v hlavě mi to šrotovalo a pak ze mě vypadlo " problém s autem." Jsem geniální poblahopřála jsme si v duchu.

KAPITOLA 8. /BEZMOCNÁ (TP)

2. července 2012 v 12:48 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Seděla jsem ve třídě a snažila se poslouchat učitele, jak něco vysvětluje. Popravdě nevěděla jsem co.A bylo mi to tak trochu jedno.Nachytala jsem se dokonce, že zase přemýšlím o svém odchodu.A, tak nějak proběh i zbytek školy.Prostě mimo realitu.

KAPITOLA 7. /BEZMOCNÁ (TP)

26. května 2012 v 8:51 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Oblečena jsem sešla dolů do kuchyně a vzala si zase cereálie z mlékem.Po snídani jsem šla zase do pokoje pro tašku, když mi vlastně došlo, že jsem si žádnou pro dnešek nevybrala.
+ V pokoji jsem otevřela skřín'ku s kabelkami a vybrala tuhle.Přišla mi taková akorát.Rychle jsem do ní hodila věci do školy.Což byl mobil, peněženka, klíče a tři sešity.

KAPITOLA 6. /BEZMOCNÁ (TP)

22. května 2012 v 20:30 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Zbytek dne už byl celkem v pohodě.Ležela jsem na posteli s notebookem a jen tak bezmyšlenkovitě jsem projížděla internet.Moje mysl byla totiž jinde.Přemýšlela jsem nad tím, co řekl bráška. "Máma říkala, že prý někam odjedeš." Cc..já jí dám odjedu.I když..to není až tak špatný nápad, dám jí co chtěla.Ale ještě si to budu muset víc promyslet.
+ Zvedla jsem se a převlékla se do tepláků.Už byla totiž pořádná kosa.Jenom co jsem se do převlékala volal táta z kuchyně, že večeře už je na stole.

KAPITOLA 5. /BEZMOCNÁ (TP)

22. května 2012 v 20:09 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Z ledničky jsem vytáhla mléko a ze skřín'ky misku a cereálie. Dala jsem misku na linku, nasypala do ní čokoládové cereálie a zalila mlékem.
+ Se svou "svačinou" jsem se posadila k pultu na barovou stoličku.A začala jíst.

KAPITOLA 4. /BEZMOCNÁ (TP)

27. srpna 2011 v 7:29 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Dupla jsem na plyn, takže jsme jeli víc než 130 a mířila k letišti. Za 20 minut jsme byli u letiště. Smykem jsem prudce zabrzdila u chodníku vedle postavy, kterou bráška určil jako jeho přítele.

KAPITOLA 3. /BEZMOCNÁ (TP)

26. srpna 2011 v 22:56 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Seděla jsem u stolu a "drápala" se v jídle. Moje mysl si vyšla na procházku (opět). Přemýšlela jsem nad tím, jaká zkouška dospělosti mě asi čeká. Zvládnu ji vůbec.? A co když ne.? Z mých myšlenkových pochodů mě vytrhl až zvonek, který ohlásil konec přestávky. Neochotně jsem se zvedla a vrátila tác s rozdrbaným jídlem.
+ Cestou do třídy jsem se uklidn'ovala. Už jen jedna hodina, říkala jsem si. A ano, hodina byla v pohodě měli jsme informační technologie. Probírali jsme jen
takové ty základy. Párkrát se mně učitel na něco zeptal, a pak už byl klid.

KAPITOLA 2. /BEZMOCNÁ (TP)

1. srpna 2011 v 8:19 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Z pokoje sem mířila do haly neuvěřitelnou rychlostí. Div jsem se nezabila na schodech. Když jsem zabočovala za patou schodiště ke dveřím zavolal na mě brácha.
Petr: Hej Mel počkej.
Já: Co .?

KAPITOLA 1. /BEZMOCNÁ (TP)

1. srpna 2011 v 7:41 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Jak už asi víte jsem Melissa. Dcera čarodějnice Grous, která nyní vládne celému podsvětí a později mám vládu převzít já. Tedy později, spíš za měsíc. Pokud tedy ovšem složím speciální, prověřovací zkoušku.
+ Za měsíc tedy nadobro opustím reálný svět. Což znamená, že už nikdy neuvidím tátu. Lidé o něj sice říkají, že je divný. Ale pro mě je to prostě príma táta a mám ho ráda takového jaký je.

PROLOG /BEZMOCNÁ (TP)

23. července 2011 v 9:06 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Tento příběh je o dívce jménem Melissa. Dívce, která je dcerou vlivné dámy v podsvětí a obyčejného podnikatele. Jejím problémem je nyní dospívání a k němu patří i kluci.
 
 

Reklama