DĚDIČKY TŘÍ TRŮNŮ

KAPITOLA 5. /DĚDIČKY TŘÍ TRŮNŮ

28. října 2011 v 13:29 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Z obchod'áku jsem vyšla ověšená taškami.A jen jsem si představila sebe s těma taškama v autobuse už mi naskakovala husí kůže. "Tak na to zapomen'te, já autobusem s toudle spoustou tašek nepojedu." zabrblala jsem si.Vytáhla jsem si s kapsy mobil a zavolala si taxi.
+ Schovala jsem si mobil a rozhlédla se kolem.Pár metrů ode mě byla lavička.Sebrala jsem všechny tašky a šla si sednout.

KAPITOLA 4. /DĚDIČKY TŘÍ TRŮNŮ

2. října 2011 v 22:13 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Jen co jsem se vynořila, koukla jsem se ke břehu.Moc lidí už tam nebylo.
+ Když jsem doplavala ke břehu a ujistila se, že peněženka i mobil jsou na svém místě, spadl mi kámen ze srdce.Na mobilu se hlásila jedna nová sms.Byla od mámy.

KAPITOLA 3. /DĚDIČKY TŘÍ TRŮNŮ

30. srpna 2011 v 14:36 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Zanedlouho se připlahočil autobus. A to doslova, myslím, že pomaleji už jet nemohl. Koupila jsem si lístek a nastoupila. Bohužel autobus až k přehradě nejel. Takže jsem po deseti minutách vystoupila a zbytek cesty došla pěšky.
+ Šla jsem asi dalších pět minut po silnici a pak jsem odbočila na polní cestu. Po pár desítkách metrů se prašná cesta změnila v (úvozovkách) pláž, pod nohama jsem cítila i přes tenisky malé oblázky. A za pár okamžiků už jsem viděla vodu.
+ Na březích přehrady se opalovali spousty lidí. A z vody jsem zaslechla i smích dívek, stříkajících po sobě navzájem vodu.

KAPITOLA 2. /DĚDIČKY TŘÍ TRŮNŮ

24. července 2011 v 21:08 | Admin(ka) - Mizuru Kia


POHLED CHARLOTTE
+ Jsou to tři dny co jsem oslavila svoje patnácté narozeniny. Je 19.srpna a co nevidět skončí prázdniny a já nastoupím na střední školu.
+ Dneska v noci se mi zdál divný sen. Byl to ten samí co se mi zdá už tři dny, vlastně od mých patnáctých narozenin.

KAPITOLA 1. /DĚDIČKY TŘÍ TRŮNŮ

24. července 2011 v 14:57 | Admin(ka) - Mizuru Kia

POHLED CHARLOTTE
+ Jsem Charlotte. Narodila jsem se 16.srpna 1994 a až donedávna jsem žila s rodiči ve Spojených státech, v Bridgeportu. Bridgeport je hlavní město ve státě Connecticut. A to byl také důvod proč jsme se odstěhovali.

PROLOG /DĚDIČKY TŘÍ TRŮNŮ

23. července 2011 v 15:55 | Admin(ka) - Mizuru Kia


+ Celé to začalo v říjnu 1994, kdy se Nikol seznámila s Edmundem. Oba si spolu rozuměli, a tak se jednoho dne, kdy měla zrovna Nikol narozeniny stal z občasných schůzek a procházek vztah. Všechno jim přálo, společně jim bylo fajn.
 
 

Reklama