DNES VYBÍRÁM JÁ..

KAPITOLA 5. /DNES VYBÍRÁM JÁ..

30. října 2011 v 17:30 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Myslela jsem, že mě teplá vana uvolní a uklidní, ale nestalo se tak. Ten debil mi úplně přeházel můj denní program.
+ Naštvaně jsem plácla rukou do vody, která vystříkla po koupelně a sama vylezla z vany. Z oblékáním jsem se moc nezatěžovala, zatím jsem se zabalila do osušky a šla si udělat do kuchyně něco k jídlu.
+ Po cestě jsem ještě zapla televizi jako kulisu a mohlo se vařit.

KAPITOLA 4. /DNES VYBÍRÁM JÁ..

28. října 2011 v 17:45 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Navíc mi tím odpadne vlastnoruční lakování nehtů a vlastně i nákup laků nechám na jindy. Chvilinku trvalo, než mě vzali, ale asi po hodině jsem měla nehty na rukou krásně nazdobené. Zaplatila jsem a už jsem vyhlížela automat na kafe. Mimochodem dnes už druhé, ono nákupy daj zabrat. S kelímkem kávy a úsměvem na rtech jsem si to šinula směr parkoviště, když do mě někdo drcl. No drcl je možná až moc jemné, spíš do mě vrazil a moje kafe se mi rozstříklo po svetru a mých bílích kalhotách. Když jsem se podívala na onoho blba co do mě vrazil nestačila jsem čučet.

KAPITOLA 3. /DNES VYBÍRÁM JÁ..

17. září 2011 v 21:26 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Vyjela jsem do druhého podlaží, kde jsem viděla nějaké stánky s občerstvením.A nestačila jsem koukat.Člověk by čekal, že v takovémhle městě zas tak rušno nebude, ale opak byl pravdou.Kolem stánků s jídlem se hromadily skupinky lidí a někde byly i čtyřmetrové fronty.Chjo..Povzdychla jsem si a šla si stoupnout do fronty k nejblišímu stánku.
+ Moje čekání nebylo marné. Dočkala jsem se celkem poživatelného oběda ve formě grilovaného kuřecího masa s těstovinami a sýrovou omáčkou a musím říct, že to bylo vážně dobré.

KAPITOLA 2. /DNES VYBÍRÁM JÁ..

24. července 2011 v 13:08 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Zaparkovala jsem v podzemních garážích obchodního centra, vzala si kabelku, zamkla auto a vydala se nahoru do obchodní pasáže. Oproti venku tu bylo krásné teplo. Na to, že je konec srpna je tady příšerná zima. To byl taky nápad stěhovat se někam kde je pořád zima a prší. Ano, uhodli jste, nechala jsem se inspirovat Twilight ságou a přestěhovala jsem se z rušného New Yorku sem, do zapadlého městečka jménem Forks. a můžu vás ubezpečit, že při natáčení toho filmu museli mít všuchni na sobě aspon' kožich!! Ne žádné teplé zimy jak tam ukazovali na plátně, ale krutej severák neustálej déšt co mrzne jakmile dopadne na zem..šílenost. No aspon' mě sem nepřijede někdo hned tak hledat.

KAPITOLA 1. /DNES VYBÍRÁM JÁ..

23. července 2011 v 18:13 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Je ráno 30.srpna, takže poslední den prázdnin. Mimochodem, už jen představa zítřejšího ranního vstávání mě ničí. Dnes ještě ne. Je zhruba jedenáct dopoledne a já se hrabu z postele. Moje první cesta vede do koupelny.

PROLOG /DNES VYBÍRÁM JÁ..

23. července 2011 v 13:36 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Jsem Mimi Jacket a pro kámoše z branže Mj (Em Džej).Pochopte nemůžu hned vyzvonit každýmu svý jméno, aby mi pak vyvraždil z pomsty příbuzný.
 
 

Reklama