POUTA ANDĚLŮ

KAPITOLA 4. /POUTA ANDĚLŮ

22. září 2011 v 7:31 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Byly mužské, tedy, spíš klučičí, tak 17 -20 let. Slyšela jsem tři. Ale tak nějak se mi nechtělo zvedat. A taky jsem doufala, že nejdou sem. Ale šli. Najednou jejich hlasy ztichly. Ou jé..asi mě právě zmerčili. Vyšvihla jsem se tak rychle do sedu, že se mi málem zamotala hlava. Jakmile jsem je uviděla, jak stojí na začátku toho..no, asi plácku, a nedůvěřivě si mě prohlížejí, nebyla jsem z toho zrovna na větvi.

KAPITOLA 3. /POUTA ANDĚLŮ

20. září 2011 v 8:42 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Seskočila jsem z postele a šla zapnout notebook..Mimochodem říkám mu Paul.Zapnul se celkem rychle, sedla jsem si k němu a začala se probírat stránkami města a okolí.Nic konkrétního jsem, ale nenašla, tak jsem usoudila, že lepší bude omrknout si město hezky naživo a zblízka.

KAPITOLA 2. /POUTA ANDĚLŮ

1. září 2011 v 16:04 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Prošla jsem chodbou a obývacím pokojem přímo do kuchyně.Do rychlovarná konvice jsem si dala ohřát vodu na hodně silný kafe.Mezitím jsem vzala do ruky rohlík a začala ho při hledání čoko-tyčinky jíst.

KAPITOLA 1. /POUTA ANDĚLŮ

31. srpna 2011 v 16:04 | Admin(ka) - Mizuru Kia

2.srpna (ráno)
+ Ahoj..Jmenuji se Amy Reef [Ríf].Bydlím se svými rodiči a svým starším bráchou.Bydlíme na okraji jednoho docela velkého města, kam jsme se přistěhovali asi před čtrnácti dny.Přestěhovali jsme se hlavně kvůli tomu, že předešlí byt byl hrozně malý.A máma si vždycky přála mít aspon' malou zahrádku.A taky tu nedaleko žije strejda Bob.

+ Tohle všechno sepisuju hlavně proto, abych se z toho všeho nezbláznila.Aspon', že jsme se nestěhovali během roku.To by bylo horší.
 
 

Reklama