ZVLÁŠTNÍ A PŘITOM OSUDOVÁ..

KAPITOLA 4. /ZVLÁŠTNÍ A PŘITOM OSUDOVÁ..

18. listopadu 2011 v 20:32 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Nasůpěně jsem se otočila na patě a šla spáts myšlenkou že: " Ráno už mi snad bude líp.Možná zjístím, že tohle byl jen hloupý sen.". A nezapoměla jsem aspon' trochu třísknout s dveřma. Pokud to toho malýho syčáka vzbudí, tím líp. Apon' zítra nebudu jediná nevyspaná a protovná v baráku.
+ Omyl.Ráno jsem se probudila a doslova vyskočila z postele. Ovšem moje zraněná noha mi připomněla včerejšek, že to nebyl jen sen. Sedla jsem si na postel a přemýšlela, co se to vlastně za jeden jediný den stalo. Bylo toho prostě moc.
+ Když to shrnu, tak sem se včera ztrapnila před Tomem a málem do něj narazila ,pak ta věc s hodinkami toho neznámého kluka a nakonec Jack.

KAPITOLA 3. /ZVLÁŠTNÍ A PŘITOM OSUDOVÁ..

6. srpna 2011 v 14:49 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Šla jsem pak do svého (a mámina) pokoje, abych si na chvíli lehla, protože ta noha začínala příšerně bolet. Na stole ležel vzkaz od mámy. Začala jsem číst vzkaz a přitom jsem si sundávala mikinu. Byla těžká. Až moc těžká na mikinu, počkat, podívala jsem se do všech kapes a v jedné jsem nahmatala něco ..no jak to popsat..bylo to studené a tak trochu lepkavé nebo mokré. Vytáhla jsem to opatrně s kapsy. A to co jsem spatřila mi téměř vyrazilo dech. V ruce jsem držela ''JEHO'' hodinky. Vlastně ani nevím, jak se jmenuje jen, že má iniciály PG.

KAPITOLA 2. /ZVLÁŠTNÍ A PŘITOM OSUDOVÁ..

3. srpna 2011 v 20:40 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ V celém areálu byly tři budovy. A to budova pro první stupeň, budova pro druhý stupeň a tělocvična. Zamířila jsem do zadnější budovy (..pro druhý stupeň..) a snažila se na sebe cestou nepřitahovat moc pozornosti. Ale protože byl před budovou led, tak to moc dobře nešlo. Hned na prvním jsem uklouzla. Můj nepodařený pád zaznamenala skupinka holek postávajících asi osm metrů ode mě. Hned se začaly chichotat a já raději nic neříkala, postavila jsem se zpátky na nohy a šla dál. Na chodbě sem potkala El, chodíme do jedné třídy, takže máme společnou cestu. Asi teď přemýšlíte, proč nechodíme do školy spolu. Je na to ovšem jednoduchá odpověď. Já mám na starosti dva bratry, a El vozí do školy táta. On je doktor a nemocnice ve které pracuje je hned dva bloky za školou. Občas mě vezme taky autem, ale to se moc často nestává. Raději chodíme s El pešky. Ono má to jisté výhody. Však to znáte, kdo by toužil po doprovodu rodičů. Dnes ale El i s otcem zaspali, takže to do školy stihli i autem jen tak tak. Když jsme šli s El chodbou, tak jsme klábosily a domluvili jsme se, že spolu půjdeme po škole ven. Akorát, že já se stavím ještě v bistru za Nanci.

KAPITOLA 1. /ZVLÁŠTNÍ A PŘITOM OSUDOVÁ..

3. srpna 2011 v 20:26 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Je ráno 16.prosince, přesně 6:30 a mě zvoní budík. Zaklapnu ho a docela neochotně a neohrabaně se posadím na posteli. Vidina toho, že je pátek a já zítra nemusím do školy je tak krásná. Promnu si oči a v hlavě mi to šrotuje. Je pátek 6:30, což znamená, že máma, už je v práci. Sice nechápu ty její směny, protože, kdo by chodil tak brzo na snídani.? No vlastně..lidi co se jim nechce vařit a chodí do práce.

PROLOG /ZVLÁŠTNÍ A PŘITOM OSUDOVÁ..

25. července 2011 v 10:17 | Admin(ka) - Mizuru Kia

+ Jsem Lilien Yaesová, ale všichni mi už od mala říkají En. Bydlím s mámou a třemi bratry ve starém stavení, ve městečku jménem Gotten. Stavení je velké, ale my zatím bydlíme jen v části přízemí. Chodím se svým bráchou Ianem do 9.A. Je mi čtrnáct a zanedlouho mi bude patnáct. Což znamená, že konečně dostanu občanku. Né, že by to znamenalo bůh ví co, ale každý krůček k dospělosti se počítá. Nevypadám, jako kažná normální holka, a proto se tady se mnou až na pár vyjímek nikdo nebaví. Mám dlouhé, světlé vlasy a zvláštně do modra oči. Mám hubenou postavu. Tady v okolí mám jen jednu kamarádku, El. Celým jménem je Alice Myonová.
 
 

Reklama